Povezane vesti

Sferopulos: Pružili smo maksimum i borili se do samog kraja

Sferopulos: Pružili smo maksimum i borili se do samog kraja

Politika 04.04.2024
Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je posle poraza od Olimpijakosa (86:89) da je njegova ekipa pružila maksimum i borila do kraja i dodao da nema zamerki na račun igrača. „Videli smo pravi derbi. Borili smo se do samog kraja… »
Sferopulos o sledećoj sezoni: Miloš je legenda kao igrač i voleo bih da bude tu

Sferopulos o sledećoj sezoni: Miloš je legenda kao igrač i voleo bih da bude tu

Sportski žurnal 04.04.2024
Sferopulos je dodao da očekuje da Trej Tompkins i Nikola Topić uskoro budu spremni da zaigraju. Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je posle poraza od Olimpijakosa (86:89) da je njegova ekipa pružila maksimum i borila do kraja i… »
Pitali smo Miloša Teodosića da li ostaje u Zvezdi i sledeće sezone: "Razmišljam, lepo mi je..."

Pitali smo Miloša Teodosića da li ostaje u Zvezdi i sledeće sezone: "Razmišljam, lepo mi je..."

Telegraf 04.04.2024
Odlučan je košarkaš crveno-belih da napravi rezultat sa svojim klubom... Košarkaši Crvene zvezde odigrali su pretposlednju utakmicu ovosezonske Evrolige protiv grčkog Olimpijakosa, a posle velike borbe su poraženi 86:89. Posle meča, svoje utiske… »
Partizanu treba saveznik - Četiri kandidata, da li će to na kraju biti Zvezda?

Partizanu treba saveznik - Četiri kandidata, da li će to na kraju biti Zvezda?

Sportske.net 04.04.2024
Ne samo da je Partizan večeras savladao Albu u Berlinu (94:83), nego mu u prilog ide i to što su dva njegova konkurenta u trci za plasman u plej-in istovremeno doživela poraze - Žalgiris protiv Monaka i Valensija protiv Asvela. Ali, Partizan ima još… »
Hoće li Teodosić ostati u zvezdi? Veteran nakon poraza od Olimpijakosa govorio o ovoj temi! (video)

Hoće li Teodosić ostati u zvezdi? Veteran nakon poraza od Olimpijakosa govorio o ovoj temi! (video)

Hot sport 04.04.2024
Teodosić je pokazao da još uvek može mnogo toga da pruži U duelu protiv Olimpijakosa, košarkaši Crvene zvezde pružili su snažan otpor grčkom velikanu, ali na kraju nisu uspeli da ostvare pobedu. Nakon meča, plejmejker i lider crveno-belih… »
Vreme je za matematiku: Partizan samo na jedan način može do Top 10, a Zvezda može da mu pomogne!

Vreme je za matematiku: Partizan samo na jedan način može do Top 10, a Zvezda može da mu pomogne!

Hot sport 04.04.2024
Partizan čeka dramatična završnica sezone U večerašnjem 33. kolu Evrolige, srpski klubovi su imali različite sudbine, ali obe utakmice bile su ispunjene dramom i tenzijom. Crvena zvezda se suočila sa Olimpijakosom u meču koji je bio bitan za… »
Za mene razočaravajuće, dobro da razmislimo! Miloš Teodosić govorio o ostanku u Crvenoj zvezdi

Za mene razočaravajuće, dobro da razmislimo! Miloš Teodosić govorio o ostanku u Crvenoj zvezdi

Mondo 04.04.2024
Najbolji igrač crveno-belih oglasio se posle još jednog, čak 22. evroligaškog poraza crveno-belih. Najbolji igrač crveno-belih oglasio se posle još jednog, čak 22. evroligaškog poraza crveno-belih. KK Crvena zvezda Meridianbet izgubila je od… »
Sferopulos nakon poraza: Trener Crvene zvezde otkrio u kakvom stanju su Topić i Tompkins!

Sferopulos nakon poraza: Trener Crvene zvezde otkrio u kakvom stanju su Topić i Tompkins!

Hot sport 04.04.2024
Sferopulos je izrazio svoje viđenje susreta Košarkaši Crvene zvezde su nakon izuzetno borbenog meča poraženi od Olimpijakosa pred svojim navijačima u poslednjoj utakmici ove sezone u Evroligi, ali su ostavili pozitivan utisak svojom igrom. Trener… »
Teodosić upitan o sledećoj sezoni: Razmišljao sam... VIDEO

Teodosić upitan o sledećoj sezoni: Razmišljao sam... VIDEO

B92 04.04.2024
Miloš Teodosić, košarkaš Crvene zvezde, najavio je da će na kraju sezone razzgovarati sa čelnicima kluba da li će biti član istog i naredne sezone. Okupljeni novinari u miks zoni su iskusnog plejmejkera upitali posle meča i poraza od Olimpijakosa… »
Teodosić o ostanku u Zvezdi: Razmišljam… Lepo mi je!

Teodosić o ostanku u Zvezdi: Razmišljam… Lepo mi je!

Sport klub 04.04.2024
Crvena zvezda je u četvrtak poražena pred svojim navijačima od Olimpijakosa u još jednoj dramatičnoj završnici, a ponovo je šampion Srbije igrao najbolje kada je na poziciji plejmejkera bio 37-godišnji Miloš Teodosić. Budući da mu ugovor… »
Sferopulos: "Posebno veče za klub, 50 godina od evropske titule, bitna lekcija mlađim navijačima"

Sferopulos: "Posebno veče za klub, 50 godina od evropske titule, bitna lekcija mlađim navijačima"

Telegraf 04.04.2024
Nakon meča se prisetio velikog rezultata koji je Zvezda pre pedeset godina napravila u Evropi. Košarkaši Crvene zvezde su nakoh velike borbe ostali poraženi pred svojim navijačima od Olimpijakosa poslednji put ove sezone u Evroligi, ali ostavili su… »
Sferopulos upitan da li vidi Teodosića u Zvezdi sledeće godine: Evo šta je rekao trener crveno-belih

Sferopulos upitan da li vidi Teodosića u Zvezdi sledeće godine: Evo šta je rekao trener crveno-belih

Telegraf 04.04.2024
Sve ukazuje da će se magija gledati... Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Olimpijakosa, 89:86 u meču 33. kola Evrolige odigranom u Beogradskoj Areni. Posle meča svoje utiske je izneo i trener crveno-belih Janis Sferopulos, a između ostalog -… »
Teo otvorio dušu: ''Nisam očekivao ovakvu sezonu...'' Ostaje li u Zvezdi u sledećoj?

Teo otvorio dušu: ''Nisam očekivao ovakvu sezonu...'' Ostaje li u Zvezdi u sledećoj?

Sportske.net 04.04.2024
Crcvena zvezda je pred svojim navijačima pružila odličan otpor Olimpijakosu, ali nedovoljno da bi se savladao grčki velikan. Posle meča je plejmejker i najbolji igrač crveno-belih Miloš Teodosić izneo svoje utiske prisutnim novinarima. ''Iskreno… »
Sferopulos: "Teodosić je legenda, Nedović prva opcija za šut!"

Sferopulos: "Teodosić je legenda, Nedović prva opcija za šut!"

Sportske.net 04.04.2024
Košarkaši Crvene zvezde izgubili su od Olimpijakosa sa 89:86 u meču 33. kola Evrolige u "Beogradskoj areni". Zvezda je odigrala veoma dobru protiv vicešampiona Evrope, ali su Rokas Gedratisi i Nemanja Nedović promašili trojke kojima bi odveli… »
Sferopulos: Miloš je legenda

Sferopulos: Miloš je legenda

B92 04.04.2024
Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos je izneo utiske posle poraza od Olimpijakosa. Beogradski crveno-beli su poraženi od ekipe iz Pireja u "Beogradskoj areni" sa 89:86, u okviru pretposlednjeg 33. kola Evrolige. Sferopulos je zadovoljan prikazanim od… »
Neću na to pitanje da odgovorim! Sferopulos otvorio dušu o Teodosiću: Znam ga još od kad nije dobro znao engleski!

Neću na to pitanje da odgovorim! Sferopulos otvorio dušu o Teodosiću: Znam ga još od kad nije dobro znao engleski!

Mondo 04.04.2024
Janis Sferopulos pričao je sa novinarima posle meča sa Olimpijakosa. Janis Sferopulos pričao je sa novinarima posle meča sa Olimpijakosa. Crvena zvezda Meridianbet nije uspela da slavi u poslednjem evroligaškom meču pred svojim navijačima u ovoj… »

Vesti dana »