Povezane vesti

Jokić „upisao“ novi tripl-dabl, ali i promašio šut za pobedu Denvera protiv Klipersa (foto, video)

Jokić „upisao“ novi tripl-dabl, ali i promašio šut za pobedu Denvera protiv Klipersa (foto, video)

Sportski žurnal 05.04.2024
Odlične partije Bogdanovića i Jovića. Košarkaši Denvera izgubili su danas u gostima od Los Anđeles Klipersa sa 102:100, uprkos još jednoj dobroj partiji srpskog centra Nikole Jokića i njegovom 24. tripl-dablu u sezoni. Klipersi su tako prekinuli… »
Jokić dao više od 14.000 poena u NBA Los Anđeles Klipersi pobedili Denver (video)

Jokić dao više od 14.000 poena u NBA Los Anđeles Klipersi pobedili Denver (video)

Dnevnik 05.04.2024
DENVER: Košarkaši Los Anđeles Klipersa pobedili su na domaćem terenu ekipu Denvera rezultatom 102:100 u noćašnjoj utakmici NBA lige. U pobedničkom timu istakao se Pol Džordž as 28 poena, četiri skoka i dve asistencije, dok je Džejms Harden… »
Jokićev trener pobesneo na sudije: Ušao na teren, uneo se arbitru u lice i dobio isključenje! (video)

Jokićev trener pobesneo na sudije: Ušao na teren, uneo se arbitru u lice i dobio isključenje! (video)

Hot sport 05.04.2024
Sudije su ponovo bile na meti trenera Denvera Košarkaši Denver Nagetsa izgubili su od Los Anđeles Klipersa 102:100, a Nikola Jokić je opet upisao tripl-dabl i maltene je jedini bio raspoložen tokom čitavog meča. Uz Jokića istakao se i trener… »
Vestbruk: "Nikola je paklen igrač, ali nije kao ja" VIDEO

Vestbruk: "Nikola je paklen igrač, ali nije kao ja" VIDEO

B92 05.04.2024
Košarkaš Los Anđeles Klipersa Rasel Vestbruk je prokomentarisao Nikolu Jokića posle duela sa Denver Nagetsima. Klipersi su savladali Nagetse sa 102:100, a Jokić nije uspeo da pogodi šut za pobedu. Ipak, ostvario je novi tripl-dabl sa 36 poen, 17… »
"Niko nije kao ja, zaustavićemo se ovde" Zvezdu NBA lige iznerviralo pitanje o Nikoli Jokiću: Paklen je igrač, ali...

"Niko nije kao ja, zaustavićemo se ovde" Zvezdu NBA lige iznerviralo pitanje o Nikoli Jokiću: Paklen je igrač, ali...

Kurir 05.04.2024
Košarkaši Los Anđeles Klipersa savladali su Denver Nagetse rezultatom 102:100​​​​​​​, a jedan od najboljih igrača pobedničke ekipe, Rasel Vestbruk, dospeo je u centar pažnje javnosti pošto je burno reagovao na pitanje o Nikoli… »
"Prestani, Jokić ne može u isti koš sa mnom!" Hrabra izjava potrošene NBA zvezde koja se obrukala

"Prestani, Jokić ne može u isti koš sa mnom!" Hrabra izjava potrošene NBA zvezde koja se obrukala

Mondo 05.04.2024
Nije se proslavio Rasel Vestbruk protiv Nikole Jokića, ali misli da ne mogu u isti koš. Nije se proslavio Rasel Vestbruk protiv Nikole Jokića, ali misli da ne mogu u isti koš. Srpski košarkaš Nikola Jokić upisao je prethodne noći 36 poena, 17… »
Na Jokićev pomen, NBA zvezda britko: "Niko nije kao ja, pa ni on"

Na Jokićev pomen, NBA zvezda britko: "Niko nije kao ja, pa ni on"

Sportske.net 05.04.2024
Nikola Jokić i tripl-dabl postali su nerazdvojni pojmovi prethodnih sezona. Nikako da "Džoker" ostvari tripl-dabl sezonu, konstantno mu malo fali. U porazu od Los Anđeles Klipersa se sa druge strane suočio sa čovekom koji je tripl-dabl sezonu… »
Lopta je bila u najgoroj mogućoj poziciji! Nikola Jokić govorio o promašenom šutu za pobedu!

Lopta je bila u najgoroj mogućoj poziciji! Nikola Jokić govorio o promašenom šutu za pobedu!

Kurir 05.04.2024
Nikola Jokić odigrao je još jednu monstruoznu partiju i upisao je novi tripl-dabl, ali je njegov Denver poražen u gostima od Los Anđeles Klipersa rezultatom 102:100. Srpski centar bio je najbolji na terenu, ali je na kraju promašio težak šut za… »

Vesti dana »