Povezane vesti

Volim da spavam do 12 sati i putujem: Melina DŽinović uživa u luksuznom životu, a evo zbog čega Harisu nije želela da…

Volim da spavam do 12 sati i putujem: Melina DŽinović uživa u luksuznom životu, a evo zbog čega Harisu nije želela da…

Večernje novosti 05.04.2024
RAZVOD Meline Džinović i Harisa Džinovića jedna je od glavnih tema u javnosti proteklih nedelja, a nakon što je upala u porodičnu kuću na senjaku, modna kreatorka nije se javno oglašavala. Foto: ATA images Oni imaju dvoje zajedničke dece, ćerku… »
„Ona nikad i nije krila da ima dečka, mislim da je namerno o tome pričala da bi došlo do Harisa“: Nove komšije Meline…

„Ona nikad i nije krila da ima dečka, mislim da je namerno o tome pričala da bi došlo do Harisa“: Nove komšije Meline…

Nova 05.04.2024
Nakon razvoda od Harisa Džinovića, kreatorka se preselila u luksuzni kompleks gde je susedi retko sreću, ali mnogo toga znaju o životu nove komšinice. Naime, bračni par je i zvanično razveden, a uveliko se priča da Melina ima novog dečka, što je… »
„Rodila sam mu decu – normalno da mi daje pare“: Evo šta Melina Džinović priča prijateljima nakon izjava Harisa…

„Rodila sam mu decu – normalno da mi daje pare“: Evo šta Melina Džinović priča prijateljima nakon izjava Harisa…

Nova 05.04.2024
Nakon 22 godine braka modna kreatorka Melina Džinović i pevač Haris Džinović su odlučili da se razvedu, a od tog trenutka u javnost isplivavaju detalji njihovog odnosa. Haris i Melina su nedavno završili u policiji jer je ona upala u njegovu kuću… »
Klupko se polako odmotava Progovorile nove komšije Meline DžINOVIĆ: Hvalila se da ima švalera, svi su znali! (foto, video)

Klupko se polako odmotava Progovorile nove komšije Meline DžINOVIĆ: Hvalila se da ima švalera, svi su znali! (foto, video)

Dnevnik 05.04.2024
Bura oko razvoda Meline i Harisa Džinovića nikako da se stiša i dobije svoj epilog. Kako je Alo ranije pisao, kreatorka je svoj dve decenije dug brak okončala zbog jednog od najpoželjnijih srpskih moćnika. Naime, ona već pola godine uživa u… »
(Video): Sin Meline i Harisa Džinovića se skinuo, pa pokazao u kakvoj je formi: Kan otkrio šta radi nakon razvoda roditelja…

(Video): Sin Meline i Harisa Džinovića se skinuo, pa pokazao u kakvoj je formi: Kan otkrio šta radi nakon razvoda roditelja…

Blic 05.04.2024
Haos oko razvoda Meline i Harisa se danima ne smiruje, a nakon što se i zvanično zaključili brak, modna kreatorka je upala u luksuznu vilu na Senjaku. Haris i Melina iz braka imaju dvoje dece, Đinu i Kana, koji se povodom razvoda svojih roditelja nisu… »
„Haris Džinović me je čuvao kad sam bio dete“: Poznati muzičar otkrio nepoznati detalj o pevaču

„Haris Džinović me je čuvao kad sam bio dete“: Poznati muzičar otkrio nepoznati detalj o pevaču

Nova 05.04.2024
Haris Džinović obelodanio je u januaru da se razvodi od Meline Džinović nakon 24 godine koje su proveli zajedno. Haris je istakao da mu razvod od Meline ne pada teško kao i da uz pomoć prijatelja sve lakše prebrodi. Osnivač rok benda „Zabranjeno… »
"U: teretani su svi znali da Melina ima bogatog dečka biznismena, ona se hvalila" Komšije otkrile kako modna kreatorka živi…

"U: teretani su svi znali da Melina ima bogatog dečka biznismena, ona se hvalila" Komšije otkrile kako modna kreatorka živi…

Blic 05.04.2024
Nakon razvoda od Harisa Džinovića, kreatorka se preselila u luksuzni kompleks gde je susedi retko sreću, ali mnogo toga znaju o životu nove komšinice. Kako u javnosti, a i među javnim ličnostima ne jenjava priča o razvodu Harisa Džinovića i… »
"Haris me je čuvao kad sam bio mali" Poznati muzičar otkrio nepoznate detalje o Džinoviću: On me je uveo u posao...

"Haris me je čuvao kad sam bio mali" Poznati muzičar otkrio nepoznate detalje o Džinoviću: On me je uveo u posao...

Kurir 05.04.2024
Haris Džinović danima unazad glavna je tema u domaćim medijima koji se posle 24 godine braka razveo. Haris kaže da mu razvod od Meline teško ne pada, a uz pomoć prijatelja sve lakše prebrodi. Jedan njegov prijatelj je ranije otkrio detalj iz… »
Melina o Džinoviću, iskreno i okrutno: Harisova bivša umire od sramote zbog svega što se dešava

Melina o Džinoviću, iskreno i okrutno: Harisova bivša umire od sramote zbog svega što se dešava

Svet & Skandal 05.04.2024
Melina o Harisu iskreno prijateljima Nakon 22 godine braka modna kreatorka Melina Džinović i pevač Haris Džinović odlučili su da se razvedu, a od tog trenutka u javnost isplivavaju detalji njihovog odnosa. Danas, Melina o Harisu ovako priča… Ata… »
"Haris Džinović me je čuvao kad sam bio dete": Poznati muzičar otkrio nepoznati detalj o pevaču: "On me je uveo u ovaj…

"Haris Džinović me je čuvao kad sam bio dete": Poznati muzičar otkrio nepoznati detalj o pevaču: "On me je uveo u ovaj…

Blic 05.04.2024
Haris Džinović danima unazad glavna je tema u domaćim medijima koji se posle 24 godine rastao od Meline Džinović. Haris kaže da mu razvod od Meline teško ne pada, a uz pomoć prijatelja sve lakše prebrodi. Jedan njegov prijatelj je ranije otkrio… »
Melina Džinović šokirana Harisovim ponašanjem nakon razvoda: Rodila sam mu decu!

Melina Džinović šokirana Harisovim ponašanjem nakon razvoda: Rodila sam mu decu!

Svet plus 05.04.2024
Melina je ostala zatečena kada je videla šta sve, sada njen bivši suprug Haris Džinović, govori u medijima o njoj. Kreatorka se do sada nije oglašavala u javnosti po pitanju razvoda, dok je Hari koristio medijski prostor kako bi sve prljave detalje… »
"Umire od sramote": Otkrivamo šta Melina Džinović priča prijateljima nakon izjava Harisa Džinovića: "Rodila sam mu decu…

"Umire od sramote": Otkrivamo šta Melina Džinović priča prijateljima nakon izjava Harisa Džinovića: "Rodila sam mu decu…

Blic 05.04.2024
Nakon 22 godine braka modna kreatorka Melina Džinović i pevač Haris Džinović su odlučili da se razvedu, a od tog trenutka u javnost isplivavaju detalji njihovog odnosa. Haris i Melina su nedavno završili u policiji jer je ona upala u njegovu kuću… »
"Nažalost, ja više ne idem u Bosnu, u Bihać, gde sam rođena": Melini se život okrenuo preko noći zbog Harisa, roditelji…

"Nažalost, ja više ne idem u Bosnu, u Bihać, gde sam rođena": Melini se život okrenuo preko noći zbog Harisa, roditelji…

Blic 05.04.2024
Melina i Haris Džinović stavili su tačku na svoj dve decenije dug brak, a vest o razvodu mnoge je ostavila zatečene. Haris i Melina Džinović su vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje dece, sina Kana i ćerku Đinu, a u bračne vode stupili… »
„Tradicionalna sam, brak me čini srećnom“: Ovako je Melina Džinović pričala o Harisu – bila je spremna da se odrekne…

„Tradicionalna sam, brak me čini srećnom“: Ovako je Melina Džinović pričala o Harisu – bila je spremna da se odrekne…

Nova 05.04.2024
O razvodu Harisa i Meline Džinović proteklih dana bruji javnost, a dok je pevač nekoliko puta govorio o razlozima rastanka, modna kreatorka se nije oglašavala. Kada je pre nekoliko noći upala u porodičnu kuću na Senjaku, Melina je pripadnicima… »
Haris Džinović pored Meline imao još jednu ženu?

Haris Džinović pored Meline imao još jednu ženu?

Svet plus 05.04.2024
Nakon vesti da popularni pevač i modna kreatorka razvode, javnost je ostala šokirana situacijom koja je sada eksalirala. Haris Džinović je zvanično okončao svoj dugogodišnji brak sa suprugom i modnom kreatorkom Melinom i počeo otvoreno da iznosi… »
Vila na Senjaku, stan u Parizu, kuća u Sarajevu i kola: Šta sve od bogatstva poseduju Haris i Melina Džinović?

Vila na Senjaku, stan u Parizu, kuća u Sarajevu i kola: Šta sve od bogatstva poseduju Haris i Melina Džinović?

Mondo 05.04.2024
Pevač Haris Džinović nedavno se razveo od supruge Meline posle 22 godine. Pevač Haris Džinović nedavno se razveo od supruge Meline posle 22 godine Haris i Melina Džinović pre tri dana završili su u policijskoj stanici kako bi dali izjave oko… »
"Ćao, ja sam Melina harijeva": Prijavila ga za nasilje, a ovako je bivša žena Harisa Džinovića nedavno govorila…

"Ćao, ja sam Melina harijeva": Prijavila ga za nasilje, a ovako je bivša žena Harisa Džinovića nedavno govorila…

Blic 04.04.2024
Razvod Harisa Džinovića i Meline Džinović jedna je od glavnih tema javnosti, a pevač je u intervjuu za "Blic" otkrio detalje njihovog braka. Naime, iako je sve delovalo idilično, Haris je za "Blic" ispričao da je sa suprugom spavao u odvojenim… »

Vesti dana »