Povezane vesti

Ovo je ćerka Sanje Đorđević: Završila je doktorske studije, pleni lepotom i estrada je ne interesuje FOTO

Ovo je ćerka Sanje Đorđević: Završila je doktorske studije, pleni lepotom i estrada je ne interesuje FOTO

Nova 05.04.2024
Pevačica Sanja Đorđević svoj privatni život oduvek je čuvala daleko od očiju javnosti. Ona se drži daleko od skandala i trudi se da bude poznata isključivo po svojoj muzici i pesmama, a publika je izuzetno voli. Ipak, poznato je da pevačica ima… »
„U početku mi je bio ružan, ali posle sam se zaljubila u njega“: Naša pevačica o upoznavanju muža – funkcionišu jer…

„U početku mi je bio ružan, ali posle sam se zaljubila u njega“: Naša pevačica o upoznavanju muža – funkcionišu jer…

Nova 05.04.2024
Pevačica Sanja Đorđević vrlo je ponosna na svoju porodicu koju je osnovala sa fudbalerom Petrom Đorđevićem. Ona je jednom prilikom ispričala kako je upoznala svog sadašnjeg supruga. „Meni je Perica u početku bio ružan, ali sam se posle… »
(Foto) ćerka naše pevačice je doktor nauka a: njenoj lepoti svi se dive: Evo kako Ivana izgleda

(Foto) ćerka naše pevačice je doktor nauka a: njenoj lepoti svi se dive: Evo kako Ivana izgleda

Blic 05.04.2024
Pevačica Sanja Đorđević vrlo je ponosna na svoju porodicu koju je osnovala sa fudbalerom Petrom Đorđevićem. Njen najveći uspeh sigurno je ćerka Ivana, zbog koje mnogi muškarci uzdišu, ali i koja je doktor nauka. Naime, na visoke škole, Ivana… »
Ovo je ćerka sanje Đorđević: Ivana je doktor nauka, a o njenoj lepoti svi pričaju, evo kako izgleda

Ovo je ćerka sanje Đorđević: Ivana je doktor nauka, a o njenoj lepoti svi pričaju, evo kako izgleda

Kurir 05.04.2024
Sanja Đorđević vrlo je ponosna na svoju porodicu koju je osnovala sa fudbalerom Petrom Đorđevićem. Njen najveći uspeh sigurno je ćerka Ivana, zbog koje mnogi muškarci uzdišu, ali i koja je doktor nauka. Naime, na visoke škole, Ivana je prvo… »

Vesti dana »