Povezane vesti

"Zašto je nisu odvezli u bolnicu"? Meštani Brestovca odakle je Dankina majka tuguju: Možda bi bila živa! Najstrože kazne…

"Zašto je nisu odvezli u bolnicu"? Meštani Brestovca odakle je Dankina majka tuguju: Možda bi bila živa! Najstrože kazne…

Kurir 05.04.2024
Nadala sam se da je živa, da je dobro, pa makar i ukradena, kaže meštanka Brestovca, rodnog mesta Ivane Ilić, Dankine majke. Ona nije mogla da se suzdrži i sakrije strah i šok u glasu kada je govorila o slučaju Danke Ilić. - Ovo je strašno, kakvi… »
Što je nisu odvezli u bolnicu, možda bi bila živa! Meštanka sela kod Bora besna: "Treba ih najstrašnije kazniti"

Što je nisu odvezli u bolnicu, možda bi bila živa! Meštanka sela kod Bora besna: "Treba ih najstrašnije kazniti"

Mondo 05.04.2024
Meštanka sela iz kog je majka Danke Ilić kaže da su se svi nadali da je devojčica živa. Meštanka sela iz kog je majka Danke Ilić kaže da su se svi nadali da je devojčica živa. Meštanka Brestovca, rodnog mesta majke ubijene Danke Ilić, Ivane… »
"Zašto je nisu odvezli: U bolnicu?" Komšinica iz Brestovca gde je Dankina majka odrasla besna: Nadala sam se da je živa, pa…

"Zašto je nisu odvezli: U bolnicu?" Komšinica iz Brestovca gde je Dankina majka odrasla besna: Nadala sam se da je živa, pa…

Blic 05.04.2024
Nadala sam se da je živa, da je dobro, pa makar i ukradena, kaže za "Blic" meštanka Brestovca, rodnog mesta Ivane Ilić, Dankine majke. Ona nije mogla da se suzdrži i sakrije strah i šok u glasu kada je govorila o slučaju Danke Ilić. - Ovo je… »

Vesti dana »