Povezane vesti

Varala me sa kućnim prijateljem, a upirala prst u Zoricu: Kemiš u otvorenom pismu potkačio Vesnu Zmijanac

Varala me sa kućnim prijateljem, a upirala prst u Zoricu: Kemiš u otvorenom pismu potkačio Vesnu Zmijanac

Story 05.04.2024
Miroljub Aranđelović Kemiš i Vesna Zmijanac bili su u braku, a kada je došlo da kraha zajednice, za sve je, prema pisanju medija, bila kriva Zorica Brunclik. Tada je Kemiš o Vesni Zmijanac izneo detalje u otvorenom pismu, koje je javnost diglo na… »
U novembru sam se sporazumno razveo: Prljav veš o propalom braku sa pevačicom Kemiš izneo u javnost

U novembru sam se sporazumno razveo: Prljav veš o propalom braku sa pevačicom Kemiš izneo u javnost

Svet & Skandal 05.04.2024
Svađa Kemiša i Vesne Zmijanac objašnjena u otvorenom pismu Svađa Kemiša i Vesne Zmijanac objašnjena je pre mnogo godina a nakon čega je usledio i potpuni raskol. Naime, iako su mnogi nepravedno optuživali Zoricu Brunclik da je stala između Vesne… »
"Vesna me varala sa Bosancem, a ovog poznatog muškarca sam zatekao u stanu u Lješkoj u gaćama": Prljav veš o propalom braku…

"Vesna me varala sa Bosancem, a ovog poznatog muškarca sam zatekao u stanu u Lješkoj u gaćama": Prljav veš o propalom braku…

Blic 05.04.2024
Miroljub Aranđelović Kemiš i pevačica Vesna Zmijanac bili su u braku, a nakon razvoda harmonikaš je u otvorenom pismu izneo prljave detalje njihovog odnosa. Aranđelović je nakon razvoda 1987, detaljno objasnio zbog čega je ostavio Vesnu Zmijanac… »

Vesti dana »