Povezane vesti

Teodosić: Razmišljam o ostanku u Crvenoj zvezdi svaki dan

Teodosić: Razmišljam o ostanku u Crvenoj zvezdi svaki dan

Politika 05.04.2024
Crvena zvezda oprostila se porazom od svojih navijača u Evroligi, bolji je bio Olimpijakos – 89:86. Srpske novinare je posle poraza zanimalo da li će Miloš Teodosić i naredne sezone nositi „crveno-beli” dres. Maestralni plejmejker koji je u… »
"Počastvovan sam!" Bek Olimpijakosa oduševljen što je igrao protiv Teodosića

"Počastvovan sam!" Bek Olimpijakosa oduševljen što je igrao protiv Teodosića

Večernje novosti 05.04.2024
OLIMPIJAKOS je pobedio Crvenu zvezdu (89:86) u 33. kolu Evrolige. Posle meča oduševljen zbog toga što je imao priliku da igra protiv Miloša Teodosića bio je bek crveno-belih iz Pireja Janulis Larencakis. Foto: EPA-EFE/Georgia Panagopoulou On je čak… »
"Nismo pričali o tome": Jedan od najboljih igrača Zvezde odlazi na kraju sezone?

"Nismo pričali o tome": Jedan od najboljih igrača Zvezde odlazi na kraju sezone?

Večernje novosti 05.04.2024
Crvena zvezda je poražena od Olimpijakosa rezultatom 89:86 u 33. kolu Evrolige, a nakon meča jedan od najboljih igrača "crveno-belih" Rokas Gedraitis govorio je za "Meridijan sport" o svojoj budućnosti u klubu. Foto: ABA liga/F. Roganović Litvanski… »
"Počastvovan sam što sam igrao protiv Teodosića, tražio sam njegov dres"

"Počastvovan sam što sam igrao protiv Teodosića, tražio sam njegov dres"

B92 05.04.2024
Košarkaš Olimpijakosa Janulis Larencakis izjavio je da je ponosan što je igrao protiv Miloša Teodosića. Bek Atinjana u superlativu je govorio o Teu, gotovo sa divljenjem, nakon meča u kojem je grčki tim u neizvesnoj završnici porazio beogradske… »
Zvezdino krilo: Ima važnijih stvari od mog ugovora

Zvezdino krilo: Ima važnijih stvari od mog ugovora

Sportski žurnal 05.04.2024
Gedraitis nije propustio ni jedan meč ove sezone. Rokas Gedraitis nije propustio nijedan duel Crvene zvezde u sezoni. Jedini od crveno-belih bez pauze. Na parketu je proveo 1.348 minuta, plus je odigrao još dve utakmice za reprezentaciju Litvanije, pa… »
Gedraitis o novom ugovoru: "Niko nije ni pričao sa mnom o tome!"

Gedraitis o novom ugovoru: "Niko nije ni pričao sa mnom o tome!"

Sportske.net 05.04.2024
Litvanski košarkaš Rokas Gedraitis igra sasvim solidnu sezonu u dresu Crvene zvezde. Krilni košarkaš koji je ovog leta došao među crveno-bele iz španske Baskonije kako bi ponovo sarađivao sa trenerom Duškom Ivanovićem ostavio je sasvim dobar… »
Da li Gedraitis ostaje u zvezdi? Rokas progovorio o novom ugovoru: Srećan sam ovde, ali...

Da li Gedraitis ostaje u zvezdi? Rokas progovorio o novom ugovoru: Srećan sam ovde, ali...

Mondo 05.04.2024
Rokas Gedraitis promašio je najvažniji šut na meču protiv Olimpijakosa, pa je pričao o ostanku u klubu. Rokas Gedraitis promašio je najvažniji šut na meču protiv Olimpijakosa, pa je pričao o ostanku u klubu. Rokas Gedraitis muči se u poslednje… »
Giedraitis otvoreno o ostanku u crvenoj zvezdi: „Srećan sam ovde, ali niko nije pričao sa mnom“

Giedraitis otvoreno o ostanku u crvenoj zvezdi: „Srećan sam ovde, ali niko nije pričao sa mnom“

Hot sport 05.04.2024
Govorio je Giedraitis o porazu od Olimpijakosa i da li je mogao bolje ove sezone u Evroligi Košarkaši Crvene zvezde poraženu su na domaćem terenu od Olimpijakosa i tako se oprostili od Evrolige na domaćem parketu. Sinoć je ponovo jedan od najboljih… »
Teodosić: Razmišljam o ostanku

Teodosić: Razmišljam o ostanku

Sportski žurnal 05.04.2024
Zvezdin plejmeker istakao da posle 20 godina uživa u povratničkoj sezoni u Beogradu. Ponovo je Miloš Teodosić blistao sinoć protiv Olimpijakosa. U 33. kolu Evrolige završio je utakmicu sa šest poena, dva skoka i osam asistencija. Koliko je važan… »

Vesti dana »