Povezane vesti

Trka za Beograd, drugi čin

Trka za Beograd, drugi čin

RTS 05.04.2024
Beograđanima je glasanje zakazano za 2. jun. Dok opozicija ne isključuje bojkot izbora, Srpska napredna stranka je usvojila listu. Najavljuju: od sutra prikupljaju potpise. Poslanička grupa oko Branimira Nestorovića potvrđuje da i oni ulaze u izbornu… »
Nestorovićev pokret ipak hoće na izbore: Pavić: Bojkot nikad nije bio dobro rešenje

Nestorovićev pokret ipak hoće na izbore: Pavić: Bojkot nikad nije bio dobro rešenje

Blic 05.04.2024
Poslanik "Mi - Snaga naroda" Aleksandar Pavić izjavio je danas da će ta organizacija, "kako stvari sada stoje, ako ne bude nekakvih političkih vaninstitucionalnih kompromisa", izaći na izbore u Beogradu, iako nije zadovoljna izbornim uslovima. Koliko… »
Pokret branimira Nestorovića izlazi na izbore u junu! "Nismo zadovoljni, ali bojkot nikad nije dobro rešenje"

Pokret branimira Nestorovića izlazi na izbore u junu! "Nismo zadovoljni, ali bojkot nikad nije dobro rešenje"

Mondo 05.04.2024
Pokret Branimir Nestorovića "Mi - Snaga naroda" izlazi na izbore u junu, saopštio je poslanik Aleksandar Pavić. Pokret Branimir Nestorovića "Mi - Snaga naroda" izlazi na izbore u junu, saopštio je poslanik Aleksandar Pavić. Poslanik "Mi - Snaga… »
Pavić: Izlazimo na izbore, ali tražimo promenu izbornih uslova

Pavić: Izlazimo na izbore, ali tražimo promenu izbornih uslova

Pravda 05.04.2024
Narodni poslanik pokreta „Mi – snaga naroda“ Aleksandar Pavić izjavio je na konferenciji u Skupštini Srbije da će ovaj pokret izaći na beogradske izbore raspisane za 2. jun, ali da će tražiti promenu izbornih uslova. Pavić je rekao da potpise… »
Pavić: Kako stvari stoje učestvovaćemo na izborima, bojkot nije dobro rešenje

Pavić: Kako stvari stoje učestvovaćemo na izborima, bojkot nije dobro rešenje

NIN 05.04.2024
Poslanik poslaničkog kluba "Mi - Glas iz naroda - Branimir Nestorović" Aleksandar Pavić izjavio je danas da će "kako stvari stoje", taj pokret učestvovati na lokalnim izborima u Beogradu raspisanim za 2. jun Pavić je na konferenciji za novinare u… »
Nestorovićev pokret ide na beogradske izbore, iako nije zadovoljan izbornim uslovima

Nestorovićev pokret ide na beogradske izbore, iako nije zadovoljan izbornim uslovima

N1 Info 05.04.2024
Poslanik iz "Mi - snaga naroda - Branimir Nestorović" Aleksandar Pavić izjavio je danas da će "kako stvari stoje", taj pokret učestvovati na lokalnim izborima u Beogradu raspisanim za 2. jun. Pavić je na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije… »
Pavić (Mi – Glas iz naroda): Kako stvari stoje učestvovaćemo na izborima, bojkot nije dobro rešenje

Pavić (Mi – Glas iz naroda): Kako stvari stoje učestvovaćemo na izborima, bojkot nije dobro rešenje

Radio sto plus 05.04.2024
Pavić je na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije rekao da nisu zadovoljni postojećim izbornim uslovima ali i ocenio da bojkot izbora “nije dobro rešenje”. “Mi se držimo Ustava i zakona. To je važilo i 17. decembra i važi za izbore koji… »

Vesti dana »