Povezane vesti

Istina je, s tim godinama živim! Jovana Joksimović prvi put o oboljenju koje ima

Istina je, s tim godinama živim! Jovana Joksimović prvi put o oboljenju koje ima

Story 05.04.2024
Voditeljka Jovana Joksimović tokom emitovanja svoje emisije „UranaK” na televiziji K1 prvi put je javno progovorila o svom oboljenju. Oboljenje Jovane Joksimović zapravo je oboljenje kože, poznatije kao vitiligo i predstavlja nedostatak pigmenta na… »
"Ja imam vitiligo i svako ko uđe kaže: 'Jao, imaš nešto belo'": Jovana Joksimović prvi put o oboljenju koje ima

"Ja imam vitiligo i svako ko uđe kaže: 'Jao, imaš nešto belo'": Jovana Joksimović prvi put o oboljenju koje ima

Blic 05.04.2024
Voditeljka Jovana Joksimović u jutarnjem programu, tokom razgovora sa sagovornicom, otkrila je da ima oboljenje kože - vitiligo. Naime, Jovana Joksimović je u "Uranku" obrađivala temu navodnog postojanja "gena za gojaznost", a nakon što je slavna… »
Jovana Joksimović progovorila o oboljenju koje ima! Voditeljka otkrila kako drugi doživljavaju njen problem: Svako ko uđe…

Jovana Joksimović progovorila o oboljenju koje ima! Voditeljka otkrila kako drugi doživljavaju njen problem: Svako ko uđe…

Kurir 05.04.2024
Jovana Joksimović obrađivala je temu navodnog postojanja "gena za gojaznost" u svojoj emisiji, a nakon što je slavna Opra Vinfri, govoreći o svom izgledu i težini, istakla da se upravo sa time suočava. Ona je sa svojim gostima pričala o tome da li… »

Vesti dana »