Povezane vesti
Građani Sarajeva prisjećaju se žrtava ratne opsade
Slobodna Evropa 05.04.2024
Nekoliko stotina građana učestvuje u petak, 5. aprila u šetnji kroz centar grada povodom godišnjice početka opsade glavnog grada Bosne i Hercegovine. Najprije su se okupili ispred spomenika ubijenoj djeci Sarajeva. Vojska Republike Srpske je počela… »
32 godine od početka opsade Sarajeva: Postavka više od 15.000 pari cipela u znak sjećanja na ubijene građane
RTV Novi Pazar 05.04.2024
Uz hiljade cipela postavljenih u Sarajevu, glavnom gradu Bosne i Hercegovine odaje se počast ubijenim građanima opkoljenog Sarajeva i poginulim braniteljima Armije i MUP-a RBiH. Danas je upriličen centralni događaj projekta “Stazom sjećanja” koji je… »
„Stazom sećanja“: Na današnji dan 1992. počela je opsada Sarajeva, najduža opsada glavnog grada u modernoj istoriji
Danas 05.04.2024
Na Trgu dece Sarajeva u glavnom gradu BiH danas je organizovana memorijalna šetnja u okviru projekta „Stazom sećanja“, a sve povodom godišnjice početka opsade grada, piše Klix.ba. Memorijalna šetnja organizovana je u okviru obeležavanja Dana početka… »
Vesti dana »

(Video) Tramp najavio da ide u Rusiju: Ogroman obrt na pomolu?! Svi se pitaju samo jedno
Blic pre 51 minutajoš 68 povezanih

Sahranjeni novinari Al Džazire koje su ubile izraelske snage u Gazi
BBC News pre 51 minutajoš 32 povezane

Novi Sad: Jedan ratni veteran pušten, drugom određena mera kućnog pritvora
Beta pre 4 satijoš 19 povezanih

Vatra guta sve pred sobom, u opasnosti kuće i objekti: Veliki požar na otvorenom izbio kod Bijelog Polja - vatrogasci danonoćno na terenu (VIDEO)
RINA pre 56 minutajoš 78 povezanih

Oglasila se Narodna banka Srbije Tiče se kursa evra, menja se jedna stvar
Alo pre 2 satajoš 27 povezanih