Povezane vesti

Za učenike osmog razreda promena trećeg predmeta za polaganje na završnom ispitu od 8. do 11.aprila

Za učenike osmog razreda promena trećeg predmeta za polaganje na završnom ispitu od 8. do 11.aprila

RTV 05.04.2024
BEOGRAD - Učenici osmog razreda osnovnih škola u Srbiji od 8. do 11. aprila imaju rok da podnesu zahtev za izmenu predmeta koje će polagati kao treći test na završnom ispitu. Kako je objavljeno na portalu Moja srednja škola (MSSS)… »
Promena trećeg predmeta za polaganje na završnom ispitu od 8. do 11. aprila

Promena trećeg predmeta za polaganje na završnom ispitu od 8. do 11. aprila

Politika 05.04.2024
Učenici osmog razreda osnovnih škola u Srbiji od 8. do 11. aprila imaju rok da podnesu zahtev za izmenu predmeta koje će polagati kao treći test na završnom ispitu. Kako je objavljeno na portalu Moja srednja škola (MSS)… »
Svi vole geografiju i biologiju Promena trećeg predmeta za polaganje na završnom ispitu

Svi vole geografiju i biologiju Promena trećeg predmeta za polaganje na završnom ispitu

Dnevnik 05.04.2024
BEOGRAD: Učenici osmog razreda osnovnih škola u Srbiji od 8. do 11. aprila imaju rok da podnesu zahtev za izmenu predmeta koje će polagati kao treći test na završnom ispitu. Kako je objavljeno na portalu Moja srednja škola (MSŠ)… »

Vesti dana »