Povezane vesti

Svetski dan zdravlja obeležavaju pešačenjem

Svetski dan zdravlja obeležavaju pešačenjem

Jug press 05.04.2024
LESKOVAC Crveni krst Srbije i Crveni krst Leskovac, kao i svake, i ove godine obeležavaju 7. april Svetski dan zdravlja. Ovaj dan se obeležava kao godišnjica osnivanja Svetske zdravstvene organizacije, a tom prilikom se skreće pažnja svetske javnosti… »
7 saveta za zdraviji život u čast Svetskom danu zdravlja

7 saveta za zdraviji život u čast Svetskom danu zdravlja

Nedeljnik 05.04.2024
Svetski dan zdravlja, koji se svake godine obeležava 7. aprila, predstavlja značajan datum u globalnom zdravstvenom kalendaru i simbolizuje ne samo godišnjicu osnivanja Svetske zdravstvene organizacije (SZO) 1948. godine, već služi i kao podsetnik na… »
U Velikom parku posađeno drvo prijateljstva

U Velikom parku posađeno drvo prijateljstva

RTK 05.04.2024
Povodom Svetskog dana zdravlja koji se obeležava 7. aprila, u Velikom parku posađeno je drvo prijateljstva. Time je ozvaničena saradnja Instituta za javno zdravlje Kragujevac i Asocijacije studenata medicine, farmacije i stomatologije. Posađeno drvo… »
Povodom svetskog dana zdravlja: Štand Crvenog krsta i Doma zdravlja u centru Paraćina

Povodom svetskog dana zdravlja: Štand Crvenog krsta i Doma zdravlja u centru Paraćina

Večernje novosti 05.04.2024
ŠIROM sveta 7. aprila pod pokroviteljstvom Svetske zdravstvene organizacije obeležava se Svetski dan zdravlja, kada se skreće pažnja javnosti na najznačajnije probleme u vezi zdravlja ljudi na globalnom nivou. Foto: CK Paraćin PARAĆINSKI Crveni… »
Svetski dan zdravlja: Medicinske sestre i tehničari ključni stubovi zdravstvenog sistema

Svetski dan zdravlja: Medicinske sestre i tehničari ključni stubovi zdravstvenog sistema

Glas juga 05.04.2024
Svetska zdravstvena organizacija (SZO) već 76 godina u kontinuitetu radi na unapređenju globalnog zdravlja. Ove godine pod sloganom „Moje zdravlje, moje pravo“ promoviše zdravlje kao pravo svakoga na pristup kvalitetnim zdravstvenim uslugama. Na… »
Zdravlje kao pravo: Inicijative u Kragujevcu u susret Svetskom danu zdravlja

Zdravlje kao pravo: Inicijative u Kragujevcu u susret Svetskom danu zdravlja

InfoKG 05.04.2024
U partnerskoj organizaciji Instituta za javno zdravlje, Doma zdravlja, Zavoda za zdravstvenu zaštitu radnika, GO Crvenog krsta, a pod pokroviteljstvom grada Kragujevca, u toku su brojne aktivnosti zdravstvenih institucija povodom obeležavanja Svetskog… »
Moje zdravlje, moje pravo

Moje zdravlje, moje pravo

U centar 05.04.2024
U partnerskoj organizaciji Instituta za javno zdravlje, Doma zdravlja, Zavoda za zdravstvenu zaštitu radnika, GO Crvenog krsta pod pokroviteljstvom grada Kragujevca u toku su brojne aktivnosti zdravstvenih institucija povodom obeležavanja Svetskog dana… »
Crveni krst Zaječar tradicionalno svake godine obeležava Svetski dan zdravlja

Crveni krst Zaječar tradicionalno svake godine obeležava Svetski dan zdravlja

Glas Zaječara 05.04.2024
Crveni krst Zaječar tradicionalno svake godine obeležava Svetski dan zdravlja, ovaj datum se obeležava kao godišnjica osnivanja Svetske zdravstvene organizacije i tom prilikom skreće pažnja svetske javnosti na najznačajnije probleme sa zdravljem… »
Moje zdravlje, moje pravo

Moje zdravlje, moje pravo

Glas Šumadije 05.04.2024
Upartnerskoj organizaciji Instituta za javno zdravlje, Doma zdravlja, Zavoda za zdravstvenu zaštitu radnika, GO Crvenog krsta pod pokroviteljstvom grada Kragujevca u toku su brojne aktivnosti zdravstvenih institucija povodom obeležavanja Svetskog dana… »

Vesti dana »