Povezane vesti
Novo istraživanje: Novosadski naprednjaci uz muku do vlasti, većina želi ujedinjenje opozicije
Radio 021 05.04.2024
Koalicija oko Srpske napredne stranke nema većinu potrebnu za formiranje vlasti u Novom Sadu, pokazuje istraživanje Nove srpske političke misli. Istraživanje je rađeno telefonski, u periodu od 5. do 15. marta, na uzorku od 1.000 ispitanika. Kako bi… »
Istraživanje NSPM: Koji su rejtinzi u Novom Sadu?
Danas 05.04.2024
Prema najnovijem istraživanju Nove srpske političke misli (NSPM) za listu „Aleksandar Vučić–Novi Sad ne sme da stane“ u glavnom gradu Vojvodine bi glasalo 40,1 odsto birača, dok bi koalicija Srbija protiv nasilja dobila podršku 30,2 odsto glasača. U… »
Istraživanje: U Novom Sadu Nestorović tas na vagi
N1 Info 05.04.2024
Prema najnovijem istraživanju Nove srpske političke misli (NSPM) za listu "Aleksandar Vučić-Novi Sad ne sme da stane" u glavnom gradu Vojvodine bi glasalo 40,1 odsto birača, dok bi koalicija Srbija protiv nasilja dobila podršku 30,2 odsto glasača. U… »
Vesti dana »

(Mapa) "pratite hitna upozorenja": Danas pljuskovi, grad i olujni vetar, RHMZ se oglasio rano jutros: Jako nevreme će se sručiti na ove delove Srbije!
Blic pre 1 satjoš 22 povezane

'Predloženi teritorijalni ustupci Ukrajine su Putinova zamka', kaže visoka zvaničnica EU
BBC News pre 42 minutajoš 22 povezane