Povezane vesti

"Vidi se da je Tristan igrao u Evropi, impresioniran sam"

"Vidi se da je Tristan igrao u Evropi, impresioniran sam"

Sportske.net 05.04.2024
Tristan Vukčević je tek nedavno prešao u Vašington Vizardse, u NBA ligu, a igra sve bolje i bolje iz utakmice u utakmicu. Njego saigrač Kajl Kuzma imao je reči hvale za doskorašnjeg košarkaša Partizana. "Taj momak zna da igra, pametan je, samo je… »
Dve opcije za Modrića - kraj karijere ili novi ugovor sa Realom?

Dve opcije za Modrića - kraj karijere ili novi ugovor sa Realom?

B92 05.04.2024
Kapiten hrvatske fudbalske reprezentacije Luka Modrić odlučio je da odbaci opciju da karijeru nastavi u Saudijskoj Arabiji ili SAD. Trenutno se nalazi u dilemi. On će tokom leta ili potpisati novi ugovor sa Realom ili završiti karijeru, prenose… »
"Impresioniran sam Vukčevićem, vidi se da je igrao u Evropi"

"Impresioniran sam Vukčevićem, vidi se da je igrao u Evropi"

B92 05.04.2024
Tristan Vukčević igra u dobroj formi od kada je stigao u ekipu Vašington Vizardsa. Za kratko vreme je Vukčević postao jedan od omiljenih košarkaša u svlačionici, što dokazuju i reči njegovog saigrača Kajla Kuzme. "Taj momak zna da igra, pametan… »
''Vidi se da je igrao u Evropi, impresioniran sam!'' Najveća zvezda Vašingtona nahvalio doskorašnjeg košarkaša Partizana

''Vidi se da je igrao u Evropi, impresioniran sam!'' Najveća zvezda Vašingtona nahvalio doskorašnjeg košarkaša Partizana

Večernje novosti 05.04.2024
Nekadašnji košarkaš Los Anđeles Lejkersa a sada zvezda Vašingtona Kajl Kuzma impresioniran je igrom Tristana Vukčevića u NBA ligi. Foto: AP - Taj momak zna da igra, pametan je, samo je potrebno da fizički ojača. Vidi se da je igrao u Evropi, baš… »
Modrić na prekretnici - novi ugovor u Realu ili kraj karijere?

Modrić na prekretnici - novi ugovor u Realu ili kraj karijere?

Dnevnik 05.04.2024
Kapiten hrvatske fudbalske reprezentacije Luka Modrić odlučio je da odbaci opciju da karijeru nastavi u Saudijskoj Arabiji ili SAD i tokom leta će ili potpisati novi ugovor sa Realom ili završiti karijeru, prenose španski mediji. Kako se navodi… »
Šta će biti sa lukom modrićem: Ukoliko se ne desi ovo, Hrvat odlazi u penziju!

Šta će biti sa lukom modrićem: Ukoliko se ne desi ovo, Hrvat odlazi u penziju!

Hot sport 05.04.2024
Španci pišu da je Modrić i zvanično prelomio i doneo odluku Kapiten hrvatske fudbalske reprezentacije Luka Modrić odlučio je da odbaci opciju da karijeru nastavi u Saudijskoj Arabiji ili SAD. On je doneo odluku da će tokom leta ili potpisati novi… »
Modrić na prekretnici: Novi ugovor u Real Madridu ili kraj karijere?

Modrić na prekretnici: Novi ugovor u Real Madridu ili kraj karijere?

Večernje novosti 05.04.2024
Kapiten hrvatske fudbalske reprezentacije Luka Modrić odlučio je da odbaci opciju da karijeru nastavi u Saudijskoj Arabiji ili SAD i tokom leta će ili potpisati novi ugovor sa Realom ili završiti karijeru, prenose španski mediji. FOTO: AP/Tanjug Kako… »

Vesti dana »