Povezane vesti

Matić pred Partizan: Na nama je da radimo, zato sam došao

Matić pred Partizan: Na nama je da radimo, zato sam došao

Sandžak haber 05.04.2024
Trener fudbalera Novog Pazara Slavko Matić rekao je danas da će ekipa koju je tek preuzeo pokušati da izgleda nešto drugačije protiv domaćeg Partizana, u predstojećoj utakmici 29. kola Super lige Srbije. “Cenim jako kolegu Igora Duljaja, koji je… »
Matić pred Partizan: Na nama je da radimo, zato sam došao

Matić pred Partizan: Na nama je da radimo, zato sam došao

Radio sto plus 05.04.2024
“Cenim jako kolegu Igora Duljaja, koji je mnogo stvari dobrih uradio za Partizan. Imaju oni i problema, ali nećemo o protivnicima jer nemamo vremena. Moram da pronađem najbolju formulu za kratko vreme. Dovoljno je da se neke stvari promene, da se… »
Todorović pred Slogu: Da se od navijača oprostimo pobedom

Todorović pred Slogu: Da se od navijača oprostimo pobedom

Sandžak haber 05.04.2024
Trener košarkaša Novog Pazara Zoran Todorović rekao je danas da će njegova ekipa protiv kraljevačke Sloge, u pretposlednjem kolu Košarkaške lige Srbije (KLS), pokušati pobedom da se oprosti od svojih navijača. “Ne smatramo meč revijalnim, nego… »
Todorović pred Slogu: Da se od navijača oprostimo pobedom

Todorović pred Slogu: Da se od navijača oprostimo pobedom

Radio sto plus 05.04.2024
“Ne smatramo meč revijalnim, nego pravim prvenstvenim. Kao i mi, Sloga ima zdravstvenih problema. Nekoliko kola ne igra im Stefan Matović. Mi smo bez Lazara Stankovića, a na poslednjem treningu nije se pojavio ni Terens Motli. Sve nas je manje, ali… »
Sloga u Kraljevu overila opstanak: Sloboda iz Užica pred Superligom

Sloga u Kraljevu overila opstanak: Sloboda iz Užica pred Superligom

Kurir 05.04.2024
Važnu pobedu kojom je praktično overila opstanak u Košarkaškoj ligi Srbije ostvarila je Sloga koja je pred svojim navijačima pobedila Mladost – 91:80. Kraljevčane je ka trijumfu poveo Đorđe Simeunović koji je uz 20 poena upisao i 7 skokova, 5… »

Vesti dana »