Povezane vesti
Optužnica protiv petorice mladića: Napali muškarca kada je preuzeo novac iz kladionice, udarali ga čekićem
Telegraf 05.04.2024
Oni se sumnujiče da su 01. oktobra 2023. godine po prethodnom dogovoru u Novom Beogradu upotrebom sile od oštećenog oduzeli tuđu pokretnu stvar odnosno gotov novac u iznosu od 750.000 dinara, a u nameri da prisvajanjem novca sebi pribave protivpravnu… »
Nastradali majka, dva sina i devojčica (7): Podignuta optužnica protiv mladića koji se pijan "pasatom" zakucao "pežo"
Blic 05.04.2024
Okružno javno tužilaštvo u Banjaluci podiglo je optužnicu protiv Bobana Đekića (27) iz Prnjavora zbog izazivanja stravične saobraćajne nesreće u kojoj su poginula četiri državljanina Srbije. Tragedija se dogodila 27. avgusta 2023. godine oko 20.30 časova… »
Vesti dana »
U Ulici Vasilija Đurovića Žarkog manja saobraćaja nezgoda
Prokuplje press pre 22 minutajoš 1 povezana
Kos: Predstavnici srpskog civilnog društva izloženi kampanjama blaćenja i ličnim napadima
Nova pre 1 satjoš 1 povezana
(Foto, video) Državljanin Srbije pao sa najvećom količinom kokaina u istoriji ove zemlje! Vrednost droge veća od 370 miliona dolara: Imao i saradnika
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Zoran Popović pecnuo sudiju iz Turske zbog penala za Bragu: "Ja mislim da nije bio, ali on je iskusan"
Telegraf pre 1 satjoš 3 povezane



