Povezane vesti

Ovako su Haris i Melina izgledali na svom venčanju: Ceremonija na luksuznoj jahti, kumovi milijarderi, a mlada je blistala u…

Ovako su Haris i Melina izgledali na svom venčanju: Ceremonija na luksuznoj jahti, kumovi milijarderi, a mlada je blistala u…

Nova 06.04.2024
Pevač Haris Džinović razveo se od modne kreatorke Meline sa kojom ima dvoje dece, sina Kana i ćerku Đinu. Oni su se venčali 2014. godine, nakon 12 godina zajedničkog života, a to su učinili daleko od očiju javnosti. Kako je Melina kasnije… »
„Napravili smo mu iznenađenje kod kuće“: Harisov i Melinin sin danas slavi 19. rođendan, pevač otkrio detalje, pa…

„Napravili smo mu iznenađenje kod kuće“: Harisov i Melinin sin danas slavi 19. rođendan, pevač otkrio detalje, pa…

Nova 06.04.2024
Haos oko razvoda Meline i Harisa se danima ne smiruje, a nakon što se i zvanično zaključili brak, modna kreatorka je upala u luksuznu kuću na Senjaku. Haris i Melina iz braka imaju dvoje dece, Đinu i Kana, koji se povodom razvoda svojih roditelja… »
Đina Džinović objavila privatni snimak iz vile na Senjaku: Danas je za njenu porodicu važan dan, svi se pitaju da li će…

Đina Džinović objavila privatni snimak iz vile na Senjaku: Danas je za njenu porodicu važan dan, svi se pitaju da li će…

Nova 06.04.2024
Pevač Haris Džinović razveo se od supruge Meline. Haris je izneo brojne detalje vezane za ovo, te naglasio da ga je Melina varala, ali i da se, navodno, mesec i po dana nije čula sa sinom, te da je on ljut na nju. Njihova ćerka Đina sada se oglasila… »
Ovo je tajna dobrog izgleda Meline Džinović: „Botoks mi nije potreban“

Ovo je tajna dobrog izgleda Meline Džinović: „Botoks mi nije potreban“

Nova 06.04.2024
Melina je u novembru prošle godine napunila 43 godine, a o tajni svog fantastičnog izgleda govorila je jednom prilikom. Melina je svojevremeno, u intervjuu za domaće medije, otkrila kako se neguje i tom prilikom je otkrila koliko često odlazi kod… »
Tajna dobrog izgleda Meline Džinović: Kreatorka u petoj deceniji izgleda kao avion, a evo kako joj to uspeva: "Održavam ono…

Tajna dobrog izgleda Meline Džinović: Kreatorka u petoj deceniji izgleda kao avion, a evo kako joj to uspeva: "Održavam ono…

Blic 06.04.2024
Vest o razvodu pevača Harisa Džinovića i njegove 30 godina mlađe supruge, modne kreatorke Meline Džinović, iznenadila je sve, a javnost ne prestaje da bruji o njihovom krahu braka. Inače, Melina je u novembru prošle godine napunila 43 godine, nju… »
Ovaj odgovor je Melina ranije dala kada su je pitali zašto ne želi da rodi treće dete: „Volim da spavam 12 sati“

Ovaj odgovor je Melina ranije dala kada su je pitali zašto ne želi da rodi treće dete: „Volim da spavam 12 sati“

Nova 06.04.2024
Razvod pevača Harisa Džinovića i modne dizajnerke Meline Džinović jedna je od glavnih tema u javnosti proteklih nedelja. Melina i Haris imaju dvoje dece, ćerku Đinu i sina Kana, a jednom prilikom dizajnerka je otkrila zbog čega ona i Haris nisu… »
"Lagala bih kada bih rekla da sam sve napravila sama...": Haris Džinović je Melini bio velika podrška, ulagao u njenu…

"Lagala bih kada bih rekla da sam sve napravila sama...": Haris Džinović je Melini bio velika podrška, ulagao u njenu…

Blic 06.04.2024
Haris i Melina Džinović, jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje dece, sina… »
Prvi rođendan bez majčinog zagrljaja: Haris Džinović sinu napravio proslavu, ali Meline nema nigde (foto)

Prvi rođendan bez majčinog zagrljaja: Haris Džinović sinu napravio proslavu, ali Meline nema nigde (foto)

Svet & Skandal 06.04.2024
Kan Džinović proslavio rođendan bez majke Meline Razvod Harisa i Meline u poslednjih nekoliko dana glavna je tema u medijima, a nakon što su se i zvanično razveli, modna kreatorka je upala u luksuznu vilu na Senjaku što je dodatno uticalo na odnose… »
"Žestok sam kada popijem": Haris Džinović otkrio detalje braka sa Melinom, pa priznao:"Previše sam zahtevan"

"Žestok sam kada popijem": Haris Džinović otkrio detalje braka sa Melinom, pa priznao:"Previše sam zahtevan"

Blic 06.04.2024
Nakon što se razveo od supruge Meline, Haris Džinović izneo je šokantne detalje iz njihovog privatnog života. Haris je u velikom intervjuu za "Blic" otkrio čak i da su on i Melina spavali u odvojenim sobama te su se, kako on tvrdi, sastajali samo… »
(Foto) veliko slavlje: u domu Harisa Džinovića, od Meline nema ni traga ni glasa: Đina sve objavila, danas je bitan dan za…

(Foto) veliko slavlje: u domu Harisa Džinovića, od Meline nema ni traga ni glasa: Đina sve objavila, danas je bitan dan za…

Blic 06.04.2024
Haos oko razvoda Meline i Harisa se danima ne smiruje, a nakon što se i zvanično zaključili brak, modna kreatorka je upala u luksuznu vilu na Senjaku. Haris i Melina iz braka imaju dvoje dece, Đinu i Kana, koji se povodom razvoda svojih roditelja nisu… »
"Moje drugarice nisu takve, nije sve tako crno": Haris Džinović tvrdi da se Melina družila sa ženama sumnjivog morala, a…

"Moje drugarice nisu takve, nije sve tako crno": Haris Džinović tvrdi da se Melina družila sa ženama sumnjivog morala, a…

Blic 06.04.2024
Haris i Melina Džinović, jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje dece, sina… »
"Volim da spavam do 12 sati i putujem": Melina Džinović uživa u luksuznom životu, a evo zbog čega Harisu nije želela da…

"Volim da spavam do 12 sati i putujem": Melina Džinović uživa u luksuznom životu, a evo zbog čega Harisu nije želela da…

Blic 05.04.2024
Razvod Meline Džinović i Harisa Džinovića jedna je od glavnih tema u javnosti proteklih nedelja, a nakon što je upala u porodičnu kuću na senjaku, modna kreatorka nije se javno oglašavala. Oni imaju dvoje zajedničke dece, ćerku Đinu i sina… »

Vesti dana »