Povezane vesti

"Ona će napuniti arenu, razvaljuje gde god se pojavi": Aleksandra Prijović našoj mladoj pevačici predviđa veliki uspeh…

"Ona će napuniti arenu, razvaljuje gde god se pojavi": Aleksandra Prijović našoj mladoj pevačici predviđa veliki uspeh…

Blic 06.04.2024
Mlada muzička zvezda Aleksandra Prijović sinoć je u Novom Sadu u dvorani "Spensa" održala svoj prvi koncert od zakazana uzastopna tri, a karte su se rasprodale neverovatnom brzinom. Aleksandra je za prvo veče svog koncerta u Novom Sadu odlučila da… »
Aleksandra Prijović tvrdi da će ova pevačica biti velika zvezda: Ona će napuniti Arenu tu nema govora...

Aleksandra Prijović tvrdi da će ova pevačica biti velika zvezda: Ona će napuniti Arenu tu nema govora...

Kurir 06.04.2024
Mlada muzička zvezda Aleksandra Prijović sinoć je u Novom Sadu u dvorani "Spensa" održala svoj prvi koncert od zakazana uzastopna tri, a karte su se rasprodale neverovatnom brzinom. Aleksandra je za prvo veče svog koncerta u Novom Sadu odlučila da… »
Barbara Bobak poklonila Priji domaću slaninu sa belim lukom u buketu: „Zveknule smo i rakiju“

Barbara Bobak poklonila Priji domaću slaninu sa belim lukom u buketu: „Zveknule smo i rakiju“

Nova 06.04.2024
Aleksandra Prijović sinoć je održala spektakularan koncert u Novom Sadu u dovorani "Spensa", a gošća joj je bila koleginica Barbara Bobak. Barbara je prilikom izlaska na binu Aleksandri poklonila veoma originalan pokon, buket od kulena, čvaraka i… »
Aleksandra Prijović zapalila Novi Sad, a onda je Barbara Bobak iznenadila nesvakidašnjim poklonom (FOTO)

Aleksandra Prijović zapalila Novi Sad, a onda je Barbara Bobak iznenadila nesvakidašnjim poklonom (FOTO)

Svet plus 06.04.2024
Mlada muzička zvezda Aleksandra Prijović održala je svoj prvi koncert u Novom Sadu. Atmosfera pred ovaj veliki događaj već je bila uzavrela, a karte su se rasprodale u rekordnom roku. Za svoj prvi nastup u "Spensu", Aleksandra je odabrala… »
Prvi intervju oca Aleksandre Prijović Nedeljko na ivici suza, ne može da sakrije emocije: U Beogradu sam bio najponosniji na…

Prvi intervju oca Aleksandre Prijović Nedeljko na ivici suza, ne može da sakrije emocije: U Beogradu sam bio najponosniji na…

Dnevnik 06.04.2024
Folk zvezda Aleksandra Prijović nikada nije krila da su joj roditelji najveća podrška, pored supruga Filipa, ali se oni, makar do početka njene turneje, nikada nisu oglašavali. Nakon njene majke Borke, oglasio se sada, prvi put, i njen otac Nedeljko… »
"U Beogradu sam bio najponosniji na nju": Prvi intervju oca Aleksandre Prijović, Nedeljko na ivici suza: "Nisam očekivao…

"U Beogradu sam bio najponosniji na nju": Prvi intervju oca Aleksandre Prijović, Nedeljko na ivici suza: "Nisam očekivao…

Blic 06.04.2024
Mlada muzička zvezda Aleksandra Prijović sinoć je u Novom Sadu u dvorani "Spensa" održala svoj prvi koncert od zakazana tri, a karte su se rasprodale neverovatnom brzinom. Aleksandri su prvo veče velika podrška bili članovi porodice, a njen otac… »
Oglasio se otac Aleksandre Prijović! Nedeljko prvi put o uspehu svoje ćerke: "Nisam očekivao, ali desilo se..."

Oglasio se otac Aleksandre Prijović! Nedeljko prvi put o uspehu svoje ćerke: "Nisam očekivao, ali desilo se..."

Kurir 06.04.2024
Aleksandra Prijović održala je koncert u Spensu, a njen otac Nedeljko Prijović podržao je svoju mezimicu i za domaće medije govorio o njenim uspesima sa velikim ponosom. - Naravno da sam ponosan na nju, kao i ceo Balkan. Nisam očekivao ovoliki uspeh… »
"Poklonila sam joj slaninu sa belim lukom": Barbara Bobak opisala kako je proteklo upoznavanje sa Prijom

"Poklonila sam joj slaninu sa belim lukom": Barbara Bobak opisala kako je proteklo upoznavanje sa Prijom

Mondo 06.04.2024
Pevačica Aleksandra Prijović održala je sinoć svoj prvi koncert u novosadskom Spensu. Pevačica Aleksandra Prijović održala je sinoć svoj prvi koncert u novosadskom Spensu. Aleksandra Prijović sinoć je održala spektakularan koncert u Novom Sadu… »
"Zveknule smo rakijicu sa mama borkom": Barbara otkrila kako je proteklo upoznavanje sa Aleksandrom Prijović: "Dala sam joj…

"Zveknule smo rakijicu sa mama borkom": Barbara otkrila kako je proteklo upoznavanje sa Aleksandrom Prijović: "Dala sam joj…

Blic 06.04.2024
Aleksandra Prijović večeras održava spektakularan koncert u Novom Sadu, a gošća joj je bila koleginica Barbara Bobak. Barbara je prilikom izlaska na binu Aleksandri poklonila kulen, čvarke i slaninu, a sada je otkrila kako je protekao njihov prvi… »

Vesti dana »