Povezane vesti

Pucnjava na Zemunskom keju, ima ranjenih

Pucnjava na Zemunskom keju, ima ranjenih

Telegraf 06.04.2024
Prema nezvaničnim informacijama jedna osoba dobila je prostrelnu rana u predelu stomaka. Jedan muškarac ranjen je u pucnjavi koja se jutros oko 7 časova dogodila na Zemunskom keju u Beogradu. Kako nezvanično saznajemo, upucani muškarac je star oko 50… »
Preminuo muškarac koji se upucao na Zemunskom keju

Preminuo muškarac koji se upucao na Zemunskom keju

Blic 06.04.2024
Muškarac star oko 50 godina, koji je jutros sam sebe upucao na šetalištu na Zemunskom keju, podlegao je povredama u bolnici, nezvanično je potvrđeno. Podsetimo, on je jutros oko 7 časova, dok je bio na šetalištu, izvukao pištolj i sebi pucao u… »
Preminuo muškarac koji se upucao na Zemunskom keju

Preminuo muškarac koji se upucao na Zemunskom keju

Telegraf 06.04.2024
Kako nezvanično saznajemo, u bolnici je podlegao povredama. Muškarac star oko 50 godina, koji je jutros sam sebe upucao na šetalištu na Zemunskom keju, podlegao je povredama u bolnici, nezvanično saznajemo. Podsetimo, on je jutros oko 7 časova, dok… »
Pucnjava na Zemunskom keju: Ranjeni muškarac hitno prevezen u bolnicu

Pucnjava na Zemunskom keju: Ranjeni muškarac hitno prevezen u bolnicu

Euronews 06.04.2024
Na Zemunskom keju u Beogradu jutros oko sedam časova ranjen je jedan muškarac, nezvanično saznaje Euronews Srbija. Kako saznajemo, upucani muškarac je star oko 50 godina i u pitanju je pokušaj samoubistva. On je zadobio prostrelnu ranu stomaka, nakon… »
Saznajemo! Pucnjava na Zemunskom keju! Muškarac pokušao samoubistvo!

Saznajemo! Pucnjava na Zemunskom keju! Muškarac pokušao samoubistvo!

Mondo 06.04.2024
Muškarac je prevezen u Zemunsku bolnicu. Muškarac je prevezen u Zemunsku bolnicu. Rano jutros se u Beogradu na Zemunskom keju dogodio pokušaj samoubistva, saznaje Mondo. Prema informacijama do kojih smo došli, nemili događaj se dogodio rano jutros… »
Detalji užasa na Zemunskom keju: Ipak nije pucnjava

Detalji užasa na Zemunskom keju: Ipak nije pucnjava

B92 06.04.2024
Iako se prvo mislilo da je u pitanju pucnjava, ispostavilo se da je muškarac na šetalištu izvukao pištolj i sam sebi pucao u stomak. Muškarac star oko 50 godina teško je povređen kada je jutros, na šetalištu na Zemunskom keju, sam sebi pokušao… »
Užas na Zemunskom keju: Muškarac na šetalištu pucao sebi u stomak

Užas na Zemunskom keju: Muškarac na šetalištu pucao sebi u stomak

Blic 06.04.2024
Muškarac star oko 50 godina teško je povređen kada je jutros, na šetalištu na Zemunskom keju, sam sebi pokušao da nanese smrtonosne povrede vatrenim oružjem. Iako se prvo mislilo da je u pitanju pucnjava, ispostavilo se da je muškarac na… »
Pucnjava na Zemunskom keju: Užas u zoru u Beogradu! Ranjen muškarac

Pucnjava na Zemunskom keju: Užas u zoru u Beogradu! Ranjen muškarac

Kurir 06.04.2024
Jedan muškarac ranjen je u pucnjavi koja se jutros oko 7 časova dogodila na Zemunskom keju u Beogradu. Kako se nezvanično saznaje, upucani muškarac je star oko 50 godina. On je zadobio prostrelnu ranu stomaka. Kurir.rs/ Telegraf Preneo: R.J. Kurir… »
Detalji užasa na Zemunskom keju: Muškarac pokušao da se ubije, prevezen u bolnicu

Detalji užasa na Zemunskom keju: Muškarac pokušao da se ubije, prevezen u bolnicu

Kurir 06.04.2024
Rano jutros se u Beogradu na Zemunskom keju dogodio pokušaj samoubistva, saznaje Mondo. Prema nezvaničnim informacijama, nemili događaj se dogodio rano jutros oko sedam časova. Na teren je izašla policija i Hitna pomoć. Muškarac je prevezen u… »
Detalji užasa na Zemunskom keju: Na šetalištu izvukao pištolj, pa pucao sebi u stomak

Detalji užasa na Zemunskom keju: Na šetalištu izvukao pištolj, pa pucao sebi u stomak

Telegraf 06.04.2024
Iako se prvo mislilo da je u pitanju pucnjava, ispostavilo se da je muškarac na šetalištu izvukao pištolj i sam sebi pucao u stomak. Muškarac star oko 50 godina teško je povređen kada je jutros, na šetalištu na Zemunskom keju, sam sebi pokušao… »

Vesti dana »