Povezane vesti

Otkriveno šta je Toni rekao Dragani kada se vratio u dvorac u kom ne živi 3 godine

Otkriveno šta je Toni rekao Dragani kada se vratio u dvorac u kom ne živi 3 godine

Story 06.04.2024
Dragana Mirković nedavno je saopštila da je, nakon 24 godine, predala zahtev za razvod braka. To je mnoge iznenadilo, ali Dragana je istakla da ona i Toni već tri godine vode odvojene živote i ne žive pod istim krovom. Snimak koji je biznismen… »
„Voleo sam, smejao se i plakao“: Toni novom objavom Dragani Mirković poslao jasnu poruku i otkrio da još uvek boravi u…

„Voleo sam, smejao se i plakao“: Toni novom objavom Dragani Mirković poslao jasnu poruku i otkrio da još uvek boravi u…

Nova 06.04.2024
Pevačica Dragana Mirković nedavno je saopštila da je podnela papire za razvod braka od biznismena Tonija Bijelića. Njih dvoje su zajedno proveli 24 godine i dobili su dvoje dece, sina Marka i ćerku Manuelu. Dragana je u saopštenju napisala da ona i… »
(Foto) "Kraj je blizu, žao mi je": Oglasio se Toni Bijelić nakon što je prenoćio u dvorcu u Beču, ove reči odzvanjaju…

(Foto) "Kraj je blizu, žao mi je": Oglasio se Toni Bijelić nakon što je prenoćio u dvorcu u Beču, ove reči odzvanjaju…

Blic 06.04.2024
Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode se nakon 24 godine braka, a ova vest je šokirala čitavu javnost. Dragana se povodom razvoda oglašavala, dok Toni na ovu temu još uvek nije pričao. Međutim, Toni se sinoć oglasio iz dvorca u Beču koji je… »
Toni Bjelić ne odustaje od pomirenja sa Draganom Mirković?!

Toni Bjelić ne odustaje od pomirenja sa Draganom Mirković?!

Svet plus 06.04.2024
Na osnovu onoga što je objavio, reklo bi se da Toni Bjelić ne odustaje od pomirenja sa Draganom Mirković?! Bjelić se oglasio putem društvene mreže Instagram objavivši fotografiju dvorca i to u jeku razvoda od pevačice. Suprug Dragane Mirković… »
(Foto) nova fotografija Tonija Bijelića iz dvorca u Beču: Oglasio se u kasne sate, a svi se pitaju jedno

(Foto) nova fotografija Tonija Bijelića iz dvorca u Beču: Oglasio se u kasne sate, a svi se pitaju jedno

Blic 06.04.2024
Pevačica Dragana Mirković nakon 24 godine se razvodi od supruga Tonija Bijelića, a papire za razvod braka je uveliko podnela. Dragana se povodom razvoda oglašavala, a s druge strane, Toni još uvek nije otkrio svoju stranu priče. Pevačica je ostala… »
Toni iznenadio sve novom objavom: Podelio fotografiju iz dvorca u kasne sate, svi se pitaju samo jedno

Toni iznenadio sve novom objavom: Podelio fotografiju iz dvorca u kasne sate, svi se pitaju samo jedno

Večernje novosti 06.04.2024
PEVAČICA Dragana Mirković nakon 24 godine se razvodi od supruga Tonija Bijelića, a papire za razvod braka je uveliko podnela. Foto: ATA images Dragana se povodom razvoda oglašavala, a s druge strane, Toni još uvek nije otkrio svoju stranu priče… »

Vesti dana »