Povezane vesti

Glumica Tihana o hrvatskom reditelju: "Vešto je manipulisao nama" FOTO

Glumica Tihana o hrvatskom reditelju: "Vešto je manipulisao nama" FOTO

B92 06.04.2024
Posleposlednjih nekoliko nedelja u glumačkim kuloarima optužbe za seksualno uznemiravanje na račun poznatog reditelja počele su da postaju sve glasnije, nakon čega se on oglasio. Sada, nakon što se hrvatski reditelj Dalibor Matanić oglasio, a… »
"Pikirao žrtve, napravio majmune od nas": Tihana Lazović reagovala na jezivo priznanje reditelja da je zlostavljao…

"Pikirao žrtve, napravio majmune od nas": Tihana Lazović reagovala na jezivo priznanje reditelja da je zlostavljao…

Blic 06.04.2024
Hrvatski reditelj i scenarista Dalibor Matanić šokirao je javnost priznanjem da je uznemiravao koleginice u trenucima kada je bio pod dejstvom opijata. Dalibor je otkrio da je potražio stručnu pomoć, a na svom Fejsbuku objavio je post pod nazivom… »
Hrvatski reditelj koji je priznao da je uznemiravao žene, ostao bez posla

Hrvatski reditelj koji je priznao da je uznemiravao žene, ostao bez posla

B92 06.04.2024
Hrvatski reditelj Dalibor Matanić izbrisao je svoj Fejsbuk profil nakon priznanja da je seksualno uznemiravao koleginice. Njegov profil, kao ni izvinjenje koje je napisao na profilu, više se ne može pronaći. Njegov Instagram profil je sada… »
"Pod uticajem droge i alkohola sam uznemiravao koleginice" Jezivo priznanje hrvatskog reditelja: "Idem na lečenje"

"Pod uticajem droge i alkohola sam uznemiravao koleginice" Jezivo priznanje hrvatskog reditelja: "Idem na lečenje"

Blic 05.04.2024
Hrvatski reditelj i scenarista Dalibor Matanić oglasio se i priznao da je uznemiravao svoje koleginice zbog toga što je bio pod dejstvom opijata, Dalibor se izvinio zbog neprimerenog ponašanja i otkrio da se sam prijavio ustanovi za lečenje… »

Vesti dana »