Povezane vesti

Igor Duljaj: "Znam da su mi spremali smenu i tražili novog trenera za Partizan još od Slovenije"

Igor Duljaj: "Znam da su mi spremali smenu i tražili novog trenera za Partizan još od Slovenije"

Telegraf 06.04.2024
Trener Partizana otkrio pod kakvim je pritiskom bio još od starta sezone, kao i generalni direktor Miloš Vazura. Trener Partizana Igor Duljaj, rekao je pred meč 29. kola Superlige Srbije protiv Novog Pazara, koji je na programu u nedelju od 20.00 uz… »
Tražio se novi trener Partizana! Duljaj otkrio kako je sačuvao posao u Humskoj!

Tražio se novi trener Partizana! Duljaj otkrio kako je sačuvao posao u Humskoj!

Mondo 06.04.2024
Trener Partizana Igor Duljaj pričao o pripremljenom otkazu u Humskoj. Trener Partizana Igor Duljaj pričao o pripremljenom otkazu u Humskoj. Fudbaleri Partizana dugo su bili na prvom mestu u Superligi, ali ni to nije bilo dovoljno da Igor Duljaj čvrsto… »
Duljaj: Svaka utakmica derbi, pa i protiv Novog Pazara

Duljaj: Svaka utakmica derbi, pa i protiv Novog Pazara

Radio sto plus 06.04.2024
On je na konferenciji za novinare rekao da u duel sa Novopazarcima ulaze sa malo više optimizma zbog načina na koji su savladali Voždovac u prošlom kolu. “Ovu utakmicu dočekujemo u pozitivnoj atmosferi. Klub je izašao u susret i obezbedio… »
Duljaj: Za nas je svaka utakmica derbi, bez obzira na ime protivnika

Duljaj: Za nas je svaka utakmica derbi, bez obzira na ime protivnika

IndeksOnline 06.04.2024
BEOGRAD – Trener fudbalera Partuzana Igor Duljaj izjavio je na konferenciji za medije pred meč sa Novim Pazarom da je, bez obzira na ime protivnika, za njegov tim svaka utakmica derbi. Fudbaleri Partizana sutra od 20 časova dočekuju ekipu Novog… »
"Tražio se novi trener, generalni direktor je imao veliki pritisak da me smeni" Malo je falilo da Duljaj napusti klupu…

"Tražio se novi trener, generalni direktor je imao veliki pritisak da me smeni" Malo je falilo da Duljaj napusti klupu…

Kurir 06.04.2024
Fudbaleri Partizana i Novog Pazara sutra u Humskoj ulici od 20 sati igraju meč 29. kola Superlige Srbije. Pred sutrašnju utakmicu, novinarima se obratio šef stručnog štaba beogradskog tima, Igor Duljaj. - Derbi... Za nas je svaka utakmica derbi, bez… »

Vesti dana »