Povezane vesti

Pevač opisao susret sa porodicom mladića koji mu je donirao srce: Stavila je ruku na moje srce i rekla..

Pevač opisao susret sa porodicom mladića koji mu je donirao srce: Stavila je ruku na moje srce i rekla..

Svet plus 06.04.2024
Učesnik popularnog muzičkog šoua, ispričao je trenutak kada se upoznao sa porodicom mladića koji mu je donirao srce. Učesnik muzičkog takmičenja "Nikad nije kasno", Goran Filić Gogac, osvojio je pažnju javnosti svojim izuzetnim talentom koji je… »
Pevač upoznao porodicu mladića koja mu je donirala srce: "Ušao sam u kuću i pomislio - Anđele, eto te ponovo u svom domu"

Pevač upoznao porodicu mladića koja mu je donirala srce: "Ušao sam u kuću i pomislio - Anđele, eto te ponovo u svom domu"

Kurir 06.04.2024
Učesnik muzičkog takmičenja Goran Filić Gogac, privukao je pažnju javnosti prošle godine talentom koji je pokazao u pomenutom takmičenju, ali i pričom o transplataciji srca. "Zahvaljujući porodici dečka koji su donirali meni njegovo srce ja sam… »
"Kada sam ušao u njihovu kuću pomislio sam - Anđele, eto te ponovo u svom domu": Pevač upoznao porodicu mladića koja mu je…

"Kada sam ušao u njihovu kuću pomislio sam - Anđele, eto te ponovo u svom domu": Pevač upoznao porodicu mladića koja mu je…

Blic 06.04.2024
Pevač Goran Filić Gogac proslavio se pre nekoliko sezona u emisiji „Nikad nije kasno“. On je ceo region osvojio neverovatnim talentom za pevanje, a svi su plakali kada je ispričao svoju životnu priču. Kako je Goran godinama imao problem sa srcem… »

Vesti dana »