Povezane vesti

Samo mi možemo da srušimo Vučića Jeziva prepiska vođa kavčana! Ovako su Zvicer i njegov kriminalni klan predsedniku…

Samo mi možemo da srušimo Vučića Jeziva prepiska vođa kavčana! Ovako su Zvicer i njegov kriminalni klan predsedniku…

Kurir 06.04.2024
Vođe kriminalnog kavačkog klana, kako pokazuje prepiska preko Skaj aplikacije koju je Evropol dostavio crnogorskim istražnim organima, u koju su podgoričke Vijesti imale uvid, imali su samo jednu metu, a to je predsednik Srbije Aleksandar Vučić! Oni… »
Isplivala prepiska šefa Kavačkog klana Zvicera: Samo mi možemo srušiti Vučića

Isplivala prepiska šefa Kavačkog klana Zvicera: Samo mi možemo srušiti Vučića

Politika 06.04.2024
Vođe kriminalnog kavačkog klana bavile su se međunarodnom politikom, a u raspravama kovali planove za smenu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Sada je postalo potpuno jasno da su kriminalci sve vreme su imali samo jedan cilj i jednu metu, a to je… »
Procurile jezive prepiske kavačkog klana: Spremali rušenje Vučića FOTO

Procurile jezive prepiske kavačkog klana: Spremali rušenje Vučića FOTO

B92 06.04.2024
Vođe kriminalnog kavačkog klana bavile su se međunarodnom politikom, a u raspravama kovali planove za smenu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. "Samo mi možemo obaliti Vučića", poručuje šef kavčana Radoje Zvicer, sada odbeglom policajcu Ljubu… »
Vijesti objavile prepisku vođe kavčana i policajca Milovića o „rušenju Vučića“

Vijesti objavile prepisku vođe kavčana i policajca Milovića o „rušenju Vučića“

N1 Info 06.04.2024
Vođa kavačkog kriminalnog klana Radoje Zvicer i njegov saradnik Radoje Milović su, prema prepisci iz Skaj aplikacije od 10 januara 2021, koju su objavile podgoričke Vijesti, razgovarali o tome da dolazak Bajdena na vlast odgovara svima, osim Srbiji i… »
Vijesti objavile prepisku vođe kavčana i policajca Milovića o „rušenju Vučića“

Vijesti objavile prepisku vođe kavčana i policajca Milovića o „rušenju Vučića“

Novi magazin 06.04.2024
Vođa kavačkog kriminalnog klana Radoje Zvicer i njegov saradnik Radoje Milović su, prema prepisci iz Skaj aplikacije od 10 januara 2021, koju su objavile podgoričke Vijesti, razgovarali o tome da dolazak Bajdena na vlast odgovara svima, osim Srbiji i… »
Vijesti objavile prepisku sa Skaja: Zvicer i Milović o rušenju Vučića

Vijesti objavile prepisku sa Skaja: Zvicer i Milović o rušenju Vučića

RTS 06.04.2024
Vođa kavačkog klana Radoje Zvicer i njegov saradnik Radoje Milović su, prema prepisci iz Skaj aplikacije koju su objavile podgoričke Vijesti, razgovarali 2021. godine o mogućnosti da će SAD sa Bajdenovim dolaskom na vlast ići "na rušenje Vučića… »
Procurela prepiska Zvicera i milovića: Obarali vlast i u Srbiji i u Crnoj Gori!?

Procurela prepiska Zvicera i milovića: Obarali vlast i u Srbiji i u Crnoj Gori!?

Pravda 06.04.2024
Vođe kriminalnog kavačkog klana bavile su se međunarodnom politikom, a u raspravama kovali planove za smenu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, piše Politika. – Samo mi možemo obaliti Vučića – poručuje šef kavčana Radoje Zvicer, sada… »
Isplivala užasna prepiska vođe kavačkog klana Zvicer poručio: Samo mi možemo da srušimo Vučića (foto)

Isplivala užasna prepiska vođe kavačkog klana Zvicer poručio: Samo mi možemo da srušimo Vučića (foto)

Dnevnik 06.04.2024
Vođe kriminalnog kavačkog klana bavile su se međunarodnom politikom, a u raspravama kovali planove za smenu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Sada je postalo potpuno jasno da su kriminalci imali samo jednu metu, a to je predsednik Vučić, a… »
„Samo mi možemo obaliti Vučića da mu na početak prvenstva 40.000 počne skandirati. Svaku vlast u Srbiji su obalili…

„Samo mi možemo obaliti Vučića da mu na početak prvenstva 40.000 počne skandirati. Svaku vlast u Srbiji su obalili…

Nova 06.04.2024
"Samo mi možemo obaliti Vučića", poručuje Radoje Zvicer sada odbeglom policajcu Ljubu Miloviću dok razgovaraju o međunarodnoj politici na kriptovanoj Skaj aplikaciji 10. januara 2021. godine, a povod im je dolazak Džoa Bajdena na čelo Sjedinjenih… »

Vesti dana »