Povezane vesti

Ovu pesmu jednom je otpevala i nikada više: Jelena Karleuša je tada povukla ceo album

Ovu pesmu jednom je otpevala i nikada više: Jelena Karleuša je tada povukla ceo album

Večernje novosti 06.04.2024
JELENA KARLEUŠA na sceni je skoro 30 godina, a izdala je 12 studijskih albuma. Foto: Novosti Muzička zvezda ima sijaset hitova, a danas se prisetila jednog, koji je objavila neposredno pre nego što je ubijen njen tadašnji dečko Zoran Davidović… »
Moj dečko je ubrzo ubijen! Karleuša je ovu pesmu otpevala samo jednom, povukla ceo album

Moj dečko je ubrzo ubijen! Karleuša je ovu pesmu otpevala samo jednom, povukla ceo album

Mondo 06.04.2024
Jelena Karleuša prisetila se numere koju je otpevala samo jednom i nikad više. Jelena Karleuša prisetila se numere koju je otpevala samo jednom i nikad više. Jelena Karleuša iza sebe ima uspešnu karijeru dugu 30 godina, 12 studijskih albuma i… »
Jelena Karleuša otkrila nepoznat detalj iz života: Zbog njega nikada više nije pevala OVU pesmu (FOTO)

Jelena Karleuša otkrila nepoznat detalj iz života: Zbog njega nikada više nije pevala OVU pesmu (FOTO)

Svet plus 06.04.2024
Popularna pevačica je otkrila detalje iz života koji su ostali sakriveni od javnosti sve do sada. Jelena Karleuša je na svoj Instagram stori objavila snimak s promocije svog albuma iz davne 1999. godine, otkrivajući deo koji je za nju imao poseban… »
Karleuša je ovu pesmu jednom otpevala i nikada više: Jelena povukla ceo album: "Nedugo nakon promocije ubijen je moj dečko"

Karleuša je ovu pesmu jednom otpevala i nikada više: Jelena povukla ceo album: "Nedugo nakon promocije ubijen je moj dečko"

Kurir 06.04.2024
Jelena Karleuša na sceni je skoro 30 godina, a izdala je 12 studijskih albuma. Muzička zvezda ima sijaset hitova, a danas se prisetila jednog, koji je objavila neposredno pre nego što je ubijen njen tadašnji dečko Zoran Davidović Ćanda. - "Konačno… »
"Konačno da vam upoznam, ovo je moj novi dečko": Karleuša šokirala svojom novom objavom

"Konačno da vam upoznam, ovo je moj novi dečko": Karleuša šokirala svojom novom objavom

Telegraf 06.04.2024
"Gledate jedino izvođenje. Nedugo nakon promocije ubijen je moj dečko", napisala je. Pop diva Jelena Karleuša objavila je video na svom storiju i otkrila detalje iz njenog života, o kojima javnost nije bila toliko upoznata, sve do sada. Ona je, naime… »

Vesti dana »