Povezane vesti

Novak sve šokirao: Ovakvog Đokovića nikada do sada nismo videli!

Novak sve šokirao: Ovakvog Đokovića nikada do sada nismo videli!

Hot sport 06.04.2024
Novak je sve iznenadio svojom izjavom Srpski teniser Novak Đoković izražava rezervisanost pred nadolazeći deo sezone koji će se odvijati na šljaci, počevši od Mastersa u Monte Karlu. Iako je Đoković ranije ostvario uspehe na ovom turniru… »
Neočekivano: Novak Đoković otkrio kada će ispasti sa mastersa u Monte Karlu! (video)

Neočekivano: Novak Đoković otkrio kada će ispasti sa mastersa u Monte Karlu! (video)

Večernje novosti 06.04.2024
NOVAK Đoković se sprema za učešće na mastersu u Monte Karlu, a pred taj ATP turnir iz serije 1000 srpski teniser je odgovarao na neka zanimljiva pitanja. Takvi su mu bili i odgovori. Tanjug/AP "Novosti" su vas već izvestile koga Nole vidi kao svog… »
Đoković: Očekivanja? Da budem iskren, nisu velika

Đoković: Očekivanja? Da budem iskren, nisu velika

B92 06.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković nije optimističan pred deo sezone koji će se igrati na šljaci, a koji će započeti na Mastersu u Monte Karlu. Novak je turnir u Kneževini osvajao dva puta, a poslednji je bio pre gotovo decenije (2015. godine). "Uvek… »
Pričaćemo posle Monte Karla kaže Novak Đoković: Zimonjić je kao stariji brat, uživam u radu sa njim, pričaćemo...

Pričaćemo posle Monte Karla kaže Novak Đoković: Zimonjić je kao stariji brat, uživam u radu sa njim, pričaćemo...

Dnevnik 06.04.2024
Nenad Zimonjić je dugo moj prijatelj, znam ga od mladosti, bio mi je kapiten u Dejvis kup reprezentaciji, osvojili smo ATP kup zajedno uvek imali dobru komunikaciju. Uživam u radu sa njim, a za dalje ćemo razgovarati posle Monte Karla, izjavio je… »
Novak Đoković o očekivanjima: Da budem iskren, nisu velika

Novak Đoković o očekivanjima: Da budem iskren, nisu velika

Dnevnik 06.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković nije optimističan pred deo sezone koji će se igrati na šljaci, a koji će započeti na Mastersu u Monte Karlu. Novak je turnir u Kneževini osvajao dva puta, a poslednji je bio pre gotovo decenije (2015. godine). "Uvek… »
"Snižavam očekivanja od sebe!" Novak Đoković pred Monte Karlo "otvorio dušu" na način na koji nije ranije

"Snižavam očekivanja od sebe!" Novak Đoković pred Monte Karlo "otvorio dušu" na način na koji nije ranije

Večernje novosti 06.04.2024
MONTE Karlo je prvi turnir na šljaci ove sezone na kome će nastupiti Novak Đoković. Najbolji teniser sveta je govorio o očekivanjima u Kneževini. FOTO: Profimedia Nole je u međuvremenu prekinuo saradnju sa Goranom Ivaniševićem. Sa njim će u… »
Novak pred MK: Spustio sam očekivanja, takva je situacija…

Novak pred MK: Spustio sam očekivanja, takva je situacija…

Sport klub 06.04.2024
Prvi put posle šest godina Novak Đoković vratio se u stan u Monaku bez osvojenog trofeja od starta sezone. Ovog puta nije na kratko, naprotiv, nedaleko odatle pripremaće se za tradicionalni start sezone na šljaci – Masters u Monte Karlu, treći u… »
Neverovatan način da se spase brejk lopta (VIDEO)

Neverovatan način da se spase brejk lopta (VIDEO)

Sport klub 06.04.2024
Španski teniser Roberto Karbaljes Baena na izvanredan način je spasao brejk loptu u ranoj fazi meča sa Pavelom Kotovom iz Rusije. Još o Monte Karlu: Tačno je da je Novak Đoković bezbroj puta dokazao da za njega na teniskom terenu nema nemoguće… »
Četiri Novakova hendikepa u Monte Karlu

Četiri Novakova hendikepa u Monte Karlu

Sport klub 06.04.2024
Tačno je da je Novak Đoković bezbroj puta dokazao da za njega na teniskom terenu nema nemoguće misije, ali se šanse da sezonu na šljaci počne trijumfom u Monte Karlu, graniče sa naslovom iz čuvenih filmova Toma Kruza. Bar četiri hendikepa za… »

Vesti dana »