Povezane vesti

Ovo je prava istina o katarini ŽIVKOVIĆ: Učitelji i nastavnici progovorili o njenoj prošlosti - "Sećam se kada je došla…

Ovo je prava istina o katarini ŽIVKOVIĆ: Učitelji i nastavnici progovorili o njenoj prošlosti - "Sećam se kada je došla…

Večernje novosti 06.04.2024
KATARINA ŽIVKOVIĆ put uspešne muzičke karijere krenula je iz rodnog Leskovca gde je provela bezbrižno detinjstvo i školske dane. Foto: Privatna arhiva Katarinaje osnovnu i srednju školu završila u rodnom Leskovicu odakle je kasnije otišla u… »
(Video) "vreme joj je da se uda": Katarina Živković je u osnovnoj školi bila đak za primer, a njeni nastavnici imaju samo…

(Video) "vreme joj je da se uda": Katarina Živković je u osnovnoj školi bila đak za primer, a njeni nastavnici imaju samo…

Blic 06.04.2024
Pevačica Katarina Živković put uspešne muzičke karijere krenula je iz rodnog Leskovca gde je provela bezbrižno detinjstvo i školske dane. Upravo o tom periodu njenog života samo za emisiju "Metar moga sela" koja se emituje u subotu u 16 sati na… »
(Video) "ja sam bila za to da ima porodicu, decu": Mama Katarine Živković kaže da je tata kriv što je otišla u estradne…

(Video) "ja sam bila za to da ima porodicu, decu": Mama Katarine Živković kaže da je tata kriv što je otišla u estradne…

Blic 06.04.2024
Pevačica Katarina Živković rođena je na jugu Srbije, u Leskovcu, gde je sudeći po priči njenih roditelja imala bezbrižno detinjstvo o čemu za emisiju "Metar moga sela" koja se emituje u subotu u 16 sati na Blic televiziji na MTS Iris TV kanalu 117… »
(Video) "otarasila si se budale, fuj, niste ni bili par": Mama Katarine Živković progovorila o ćerkinim ljubavnim vezama…

(Video) "otarasila si se budale, fuj, niste ni bili par": Mama Katarine Živković progovorila o ćerkinim ljubavnim vezama…

Blic 06.04.2024
Katarina Živković svoj ljubavni život skriva od očiju javnosti. Za neke njene veze se znalo, a za neke i ne, ali kako je prolazila kroz brodolome u emisiji "Metar moga sela" koja se emituje u subotu u 16 sati samo na Blic televiziji na MTS Iris TV… »
Ovo je prava istina o katarini Živković! Učitelji i nastavnici progovorili o njenoj prošlosti: Sećam se kada je došla…

Ovo je prava istina o katarini Živković! Učitelji i nastavnici progovorili o njenoj prošlosti: Sećam se kada je došla…

Kurir 06.04.2024
Pevačica Katarina Živković put uspešne muzičke karijere krenula je iz rodnog Leskovca gde je provela bezbrižno detinjstvo i školske dane. Katarina Živković je osnovnu i srednju školu završila u rodnom Leskovicu odakle je kasnije otišla u… »

Vesti dana »