Povezane vesti

SNS i SPS sa koalicionim partnerima počeli prikupljanje potpisa za beogradske izbore

SNS i SPS sa koalicionim partnerima počeli prikupljanje potpisa za beogradske izbore

Politika 06.04.2024
Srpska napredna stranka (SNS) i Socijalistička partija Srbije (SPS) zajedno sa još 14 stranaka i udruženja počeli su danas u podne prikupljanje potpisa podrške za izbornu listu „Aleksandar Vučić - Beograd sutra” za predstojeće beogradske… »
Stefan Krkobabić podržao listu „Aleksandar Vučić – Beograd sutra”: Mi znamo da rešavamo probleme

Stefan Krkobabić podržao listu „Aleksandar Vučić – Beograd sutra”: Mi znamo da rešavamo probleme

Politika 06.04.2024
Stefan Krkobabić, potpredsednik Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije – Solidarnost i pravda, dao je svoj potpis podrške listi „Aleksandar Vučić – Beograd sutra” za predstojeće izbore u Beogradu. Krkobabić je… »
SNS i SPS sa koalicionim partnerima počeli prikupljanje potpisa za BG izbore

SNS i SPS sa koalicionim partnerima počeli prikupljanje potpisa za BG izbore

Insajder 06.04.2024
Srpska napredna stranka (SNS) i Socijalistička partija Srbije (SPS) zajedno sa još 14 stranaka i udruženja počeli su u subotu u podne prikupljanje potpisa podrške za izbornu listu "Aleksandar Vučić - Beograd sutra" za predstojeće beogradske izbore… »
Stefan Krkobabić podržao listu Aleksandar Vučić-Beograd sutra: Mi znamo da rešavamo probleme

Stefan Krkobabić podržao listu Aleksandar Vučić-Beograd sutra: Mi znamo da rešavamo probleme

Kurir 06.04.2024
Stefan Krkobabić, potpredsednik Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije - Solidarnost i pravda, dao je svoj potpis podrške listi "Aleksandar Vučić-Beograd sutra" za predstojeće izbore u Beogradu. Krkobabić je dao podršku… »
Stefan Krkobabić dao potpis podrške listi SNS za beogradske izbore: "Mi znamo da rešavamo probleme"

Stefan Krkobabić dao potpis podrške listi SNS za beogradske izbore: "Mi znamo da rešavamo probleme"

Telegraf 06.04.2024
On je potpis podrške dao na Novom Beogradu. Potpredsednik Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije - Solidarnost i pravda Stefan Krkobabić dao je svoj potpis podrške listi "Aleksandar Vučić-Beograd sutra" za predstojeće… »

Vesti dana »