Povezane vesti

Drecun: Priština nije za kompromis

Drecun: Priština nije za kompromis

Politika 06.04.2024
Priština neće da odustane od primene odluke tzv. Centralne banke Kosova o zabrani upotrebe dinara na KiM i ne pokazuje volju da se pronađe kompromisno rešenje, izjavio je danas Milovan Drecun, poslanik u Narodnoj skupštini Srbije. „Mislim da je… »
Procena Milovana Drecuna: Priština neće odustati od zabrane dinara niti želi bilo kakav kompromis

Procena Milovana Drecuna: Priština neće odustati od zabrane dinara niti želi bilo kakav kompromis

Euronews 06.04.2024
Priština neće da odustane od primene odluke tzv. Centralne banke Kosova o zabrani upotrebe dinara na KiM i ne pokazuje volju da se pronađe kompromisno rešenje, izavio je danas Milovan Drecun, poslanik u Narodnoj skupštini Srbije. "Mislim da je glavni… »
Drecun: Priština neće da odustane od ukidanja dinara, niti je za kompromis

Drecun: Priština neće da odustane od ukidanja dinara, niti je za kompromis

Blic 06.04.2024
Priština neće da odustane od primene odluke tzv. Centralne banke Kosova o zabrani upotrebe dinara na KiM i ne pokazuje volju da se pronađe kompromisno rešenje, izavio je danas Milovan Drecun, poslanik u Narodnoj skupštini Srbije. - Mislim da je… »
Drecun: Priština neće da odustane od primene odluke tzv. CBK, niti je za kompromis

Drecun: Priština neće da odustane od primene odluke tzv. CBK, niti je za kompromis

RTV 06.04.2024
BEOGRAD - Priština neće da odustane od primene odluke tzv. Centralne banke Kosova o zabrani upotrebe dinara na KiM i ne pokazuje volju da se pronađe kompromisno rešenje, izjavio je danas Milovan Drecun, poslanik u Narodnoj skupštini Srbije. "Mislim… »

Vesti dana »