Povezane vesti

Trpela sam osudu zbog đoleta, tata je samo plakao: Slađa o agoniji zbog braka sa denserom - "Znala sam da će me zameniti sa…

Trpela sam osudu zbog đoleta, tata je samo plakao: Slađa o agoniji zbog braka sa denserom - "Znala sam da će me zameniti sa…

Večernje novosti 06.04.2024
SLAĐA DELIBAŠIĆ na estradnoj sceni proslavila se kao pevačica grupe "Đogani Fantastiko" u vreme kada je sa Đoletom Đoganijem bila u srećnom braku. Foto: D. Mišić, V. Danilov, M. Labudović Ljubavni par iza sebe ima dve ćerke koje su kruna… »
Tata je plakao, završili smo u dnevniku! Slađa o agoniji zbog braka s Đoletom: Znala sam za Vesnu, katastrofa

Tata je plakao, završili smo u dnevniku! Slađa o agoniji zbog braka s Đoletom: Znala sam za Vesnu, katastrofa

Mondo 06.04.2024
Slađana Delibašić jednom prilikom prisetila se braka s Đoletom Đoganijem i haosa koji je nastao kada su stupili u vezi, a kasnije i brak. Slađana Delibašić jednom prilikom prisetila se braka s Đoletom Đoganijem i haosa koji je nastao kada su… »
"Trpela sam osudu zbog đoleta, tata je samo plakao" Slađa o agoniji zbog braka sa denserom: Znala sam da će me zameniti sa…

"Trpela sam osudu zbog đoleta, tata je samo plakao" Slađa o agoniji zbog braka sa denserom: Znala sam da će me zameniti sa…

Kurir 06.04.2024
Slađa Delibašić na estradnoj sceni proslavila se kao pevačica grupe "Đogani Fantastiko" u vreme kada je sa Đoletom Đoganijem bila u srećnom braku. Ljubavni par iza sebe ima dve ćerke koje su kruna ljubavi, ali i mnoštvo hitova koji su zajedno… »

Vesti dana »