Povezane vesti

Šerki neće u Saudijsku Arabiju: Mogu da mi plate 600 miliona evra dnevno, ne idem tamo

Šerki neće u Saudijsku Arabiju: Mogu da mi plate 600 miliona evra dnevno, ne idem tamo

Sportski žurnal 06.04.2024
U budućnosti bih, naravno, mogao da igram tamo. To je muslimanska zemlja, a meni su takve stvari važne. Mlada zvezda Liona Rajan Šerki, koji je za nekadašnjeg šampiona Francuske debitovao još kao 16-godišnjak, na leto bi mogao da napusti klub… »
Arabija mu nije ni na kraj pameti: Talentovanog fudbalera ne zanima novac, želi da igra u Evropi

Arabija mu nije ni na kraj pameti: Talentovanog fudbalera ne zanima novac, želi da igra u Evropi

Večernje novosti 06.04.2024
MNOGI veliki fudbaleri su se odlučili za odlazak u Saudijsku Arabiju, ali mladi igrač Liona Rajan Čerki je istakao da ni za ogromnu svotu novca ne bi otišao tamo da igra. Foto: EPA-EFE/ALEX NICODIM Ovaj 20-godišnjak ima još godinu dana ugovora sa… »
"Arabija? Neću ni za 600 miliona dnevno!" Talentovanog fudbalera ne zanima novac!

"Arabija? Neću ni za 600 miliona dnevno!" Talentovanog fudbalera ne zanima novac!

Mondo 06.04.2024
Jedan od najtalentovanijih fudbalera u Evropi odbija mogućnost da ode za novcem. Jedan od najtalentovanijih fudbalera u Evropi odbija mogućnost da ode za novcem. Jedan od najtalentovanijih francuskih fudbalera, prvotimac Liona Rajan Čerki (20) siguran… »

Vesti dana »