Povezane vesti
Alkaras se nada da će igrati sa Nadalom u dublu na OI u Parizu
Radio sto plus 06.04.2024
“Naravno i dalje se nadam da ću sa njim igrati u dublu na Olimpijskim igrama. To bi bio san. Ostalo je još četiri meseca i svašta može da se dogodi”, rekao je Alkaras novinarima u Monte Karlu uoči početka mastersa. Nadal se povukao sa mastersa… »
San mu je da igra sa rafom za Španiju: Alkaras se nada da će igrati sa Nadalom u dublu na OI u Parizu
Kurir 06.04.2024
Španski teniser Karlos Alkaras rekao je da se, uprkos problemima sa kojima se suočava Rafael Nadal i dalje nada da će sa slavnim sunarodnikom igrati u dublu na Olimpijskim igrama u Parizu. "Naravno i dalje se nadam da ću sa njim igrati u dublu na… »
Vesti dana »

UŽIVO „Policija je upotrebila preveliku silu“: Studentkinja otkriva šta se noćas desilo u Novom Sadu, ispred Skupštine stigao kordon u punoj opremi
Nova pre 2 minutajoš 6 povezanih

(VIDEO) Studenti blokirali ulaze u Skupštinu grada Novog Sada, pozivaju građane da im se pridruže
N1 Info pre 6 satijoš 5 povezanih

uživo KRIZA NA BLISKOM ISTOKU Najveći izraelski napad na Gazu od početka primirja - poginulo 308 ljudi
Euronews pre 32 minutajoš 5 povezanih