Povezane vesti

Vučić: Baš me briga da li će opozicija bojkotovati izbore

Vučić: Baš me briga da li će opozicija bojkotovati izbore

Politika 06.04.2024
Na pitanje da li misli da će opozicija bojkotovati lokalne izbore u Beogradu, raspisane za 2. jun, kako je nezvanično najavljeno od nekoliko opozicionih političkih stranaka, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas odgovorio „baš me… »
Vučić: 'Baš me briga da li će opozicija bojkotovati izbore'

Vučić: 'Baš me briga da li će opozicija bojkotovati izbore'

Novi magazin 06.04.2024
Na pitanje da li misli da će opozicija bojkotovati lokalne izbore u Beogradu, raspisane za 2. jun, kako je nezvanično najavljeno od nekoliko opozicionih političkih stranaka, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas odgovorio "baš me briga"… »
Vučić: Baš me briga da li će opozicija bojkotovati izbore, imaćemo leteći taksi 2027.

Vučić: Baš me briga da li će opozicija bojkotovati izbore, imaćemo leteći taksi 2027.

N1 Info 06.04.2024
Na pitanje da li misli da će opozicija bojkotovati lokalne izbore u Beogradu, raspisane za 2. jun, kako je najavila opozicija, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je gostujući na jednoj TV odgovorio "baš me briga". Vučić rekao da su u opoziciji… »
Vučić: Baš me briga da li će opozicija bojkotovati izbore, za EXPO ćemo imati leteći taksi

Vučić: Baš me briga da li će opozicija bojkotovati izbore, za EXPO ćemo imati leteći taksi

Nova 06.04.2024
Na pitanje da li misli da će opozicija bojkotovati lokalne izbore u Beogradu, raspisane za 2. jun, kako je nezvanično najavljeno od nekoliko opozicionih političkih stranaka, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas odgovorio "baš me briga"… »

Vesti dana »