Povezane vesti

Vučić sa Makronom u ponedeljak o vojnoj industriji, nuklearnoj energiji i AI

Vučić sa Makronom u ponedeljak o vojnoj industriji, nuklearnoj energiji i AI

Politika 06.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras u intervjuu za TV informer da putuje u Francusku gde će u ponedeljak sa predsednikom Emanuelom Makronom razgovarati o 14 tema, među kojima o veštačkoj inteligenciji, vojnoj industriji i… »
Na stolu 14 glavnih tema! Vučić o sastanku sa Makronom: "Znam koje pitanje ima za mene, pričaćemo i o kupovini novih…

Na stolu 14 glavnih tema! Vučić o sastanku sa Makronom: "Znam koje pitanje ima za mene, pričaćemo i o kupovini novih…

Kurir 06.04.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić je tokom obraćanja javnosti govorio o predstojećem sastanku sa Emanuelom Makronom i dodao je da je njegov posao da priča sa najmoćnijim ljudima na svetu. - Mi ćemo tamo imati 14 tema za razgovor. Tri… »
Vučić o sastanku sa Makronom: "On ima pitanje za mene... Imaćemo 14 tema za razgovor"

Vučić o sastanku sa Makronom: "On ima pitanje za mene... Imaćemo 14 tema za razgovor"

B92 06.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naveo je da ujutru putuje u Pariz i da će imati niz važnih sastanaka. Vučić je govorio o predstojećem sastanku sa Emanuelom Makronom i naveo da je njegov posao da priča sa najmoćnijim ljudima na svetu. "Mi ćemo… »

Vesti dana »