Povezane vesti

„Zbog toga je najbolji na svetu“: Jedan od najboljih tenisera današnjice impresioniran Novakom!

„Zbog toga je najbolji na svetu“: Jedan od najboljih tenisera današnjice impresioniran Novakom!

Hot sport 07.04.2024
„Pomaže i mi psihološki da napredujem u tom segementu igre“ Novak Đoković vrši poslednje pripreme za start Mastersa u Monte Karlu. Na njemu će da učestvuje najbolji teniseri današnjice, a među njima je Holger Rune, sa kojim je prvi igrač… »
Rune: Đoković mi je rekao da je čovek, a ne superheroj - on je zver

Rune: Đoković mi je rekao da je čovek, a ne superheroj - on je zver

B92 07.04.2024
Danski teniser Holger Rune prisetio se teniskih lekcija koje je pre pet godina dobio u Monte Karlu od Novaka Đokovića, a pred ovosezonsku premijeru Mastersa u Kneževini. Rune je govorio pred okupljenim novinarima, koje je zanimalo koliko je Rune… »
Zbog ovoga je Novak Đoković najveći! Malo ko bi ovo uradio, Holger Rune otkrio sve...

Zbog ovoga je Novak Đoković najveći! Malo ko bi ovo uradio, Holger Rune otkrio sve...

Večernje novosti 07.04.2024
NAJBOLjI teniser planete, Novak Đoković odradio je prvi trening u Monte Karlu sa Holgerom Runeom, a Danac ne krije zadovoljstvo što ima priliku da radi sa prvim igračem sveta. FOTO: Tanjug/AP Sedmi igrač sveta govorio je o vremenu provedenom sa… »
Rune: Novak mi je rekao da nije superheroj

Rune: Novak mi je rekao da nije superheroj

Sport klub 07.04.2024
Gotovo po tradiciji Novak Đoković prvi trening u Monte Karlu ima sa Holgerom Runeom. Tako je bilo i ove godine, a sedmi teniser sveta iz Danske, ne krije koliko je zadovoljan što vreme provodi sa najboljim svih vremena: – Mnogo me je naučio –… »

Vesti dana »