Povezane vesti

Raskinula s Vukom Mobom, pa se zaljubila! Tijana zaboravila repera: Dolaze problemi!

Raskinula s Vukom Mobom, pa se zaljubila! Tijana zaboravila repera: Dolaze problemi!

Mondo 07.04.2024
Tijana Milentijević otkrila je da je ponovo zaljubljena. Tijana Milentijević otkrila je da je ponovo zaljubljena. Kada je otkriveno da su pevačica Tijana Milentijević, poznatija kao "Žena od sultana" i reper Vuk Mob u vezi, javnost je ostala… »
"Zaljubljena sam" Tijana Em zaboravila repera, sada oseća leptiriće u stomaku: Dolaze problemi...

"Zaljubljena sam" Tijana Em zaboravila repera, sada oseća leptiriće u stomaku: Dolaze problemi...

Kurir 07.04.2024
Tijana Milentijević je, nakon kraće veze sa reperom Vukom Mobom, priznala da je ponovo zaljubljena. Ko je muškarac koji joj je "ukrao srce", makar zasad, ne želi da otkrije. - Zaljubljena sam, ali sam sama... Imam simpatiju. Ne želim da otkrijem ko… »
Žena od sultana je opet Zaljubljena! Vuk Mob je prošlost: "Srećna sam, imam leptiriće u stomaku"

Žena od sultana je opet Zaljubljena! Vuk Mob je prošlost: "Srećna sam, imam leptiriće u stomaku"

Blic 06.04.2024
Folk pevačica Tijana Milentijević je, nakon kraće veze sa reperom Vukom Mobom, priznala da je ponovo zaljubljena. Ko je muškarac koji joj je "ukrao srce", makar zasad, ne želi da otkrije. - Zaljubljena sam, ali sam sama... Imam simpatiju. Ne želim… »

Vesti dana »