Povezane vesti

Pohvale NBA šampiona: Vidi se da Vukčević stiže iz Evrope, igra na pravi način

Pohvale NBA šampiona: Vidi se da Vukčević stiže iz Evrope, igra na pravi način

Sportski žurnal 07.04.2024
Srpski as iz meča u meč igra sve bolje. Iz meča u meč Tristan Vukčević postiže sve bolji prosek u NBA ligi. Protiv Portlanda je postavio lični rekord karijere sa 17 ubačenih poena. Prosek u tri pređašnja duela mu je 15,3 poena, 5,7 skokova… »
Tristan oduševio i Kajla Kuzmu: "Impresioniran sam, ima taj evropski stil!"

Tristan oduševio i Kajla Kuzmu: "Impresioniran sam, ima taj evropski stil!"

Sportske.net 07.04.2024
Mnogi su bili skeptični kada je Tristan Vukčević odlučio da napusti Partizan i preseli se u NBA ligu. Nakon ne velike minutaže u Beogradu, postao je član Vašington Vizardsa za koje beleži odlične partije pošto mu je prosek u poslednje tri… »
Vukčević blista u Americi: NBA zvezda nahvalila Srbina posle sjajnih partija!

Vukčević blista u Americi: NBA zvezda nahvalila Srbina posle sjajnih partija!

Hot sport 07.04.2024
Vukčević je odmah ušao u mašinu Tristan Vukčević brzo se prilagodio NBA ligi i već pokazuje svoj veliki potencijal na terenu. Na poslednja tri meča, mladi košarkaš je igrao fenomenalno, sjajno koristeći priliku i izgledajući sve bolje iz meča… »
NBA zvezda hvali tristana vukčevića: "Momak ume da igra košarku, pametan je. Vidi se da je igrao u..."

NBA zvezda hvali tristana vukčevića: "Momak ume da igra košarku, pametan je. Vidi se da je igrao u..."

Kurir 07.04.2024
Nije dugo trebalo Tristanu Vukčeviću da se prilagod u NBA ligi i svima pokaže koliki potencijal poseduje. Na poslednja tri meča igra fenomenalno, sjajno koristi priliku i iz meča u meč izgleda sve bolje. Nedavno je doskorašnji košarkaš Partizana… »
Tristan me impresionirao! NBA šampion hvali Vukčevića: Vidi se da je igrao u Evropi

Tristan me impresionirao! NBA šampion hvali Vukčevića: Vidi se da je igrao u Evropi

Mondo 07.04.2024
Kajl Kuzma oduševjen je Tristanom Vukčevićem i njegovim sposobnostima. Kajl Kuzma oduševjen je Tristanom Vukčevićem i njegovim sposobnostima. Tristan Vukčević pokazao je raskošan potencijal već posle nekoliko mečeva u NBA ligi. U poslednja tri… »

Vesti dana »