Povezane vesti

Istorija najvećeg svih vremena: Đoković pretekao Federera i oborio još jedan neverovatan rekord! (foto)

Istorija najvećeg svih vremena: Đoković pretekao Federera i oborio još jedan neverovatan rekord! (foto)

Hot sport 07.04.2024
ATP je čestitao Novaku na obaranju rekorda Najbolji teniser sveta Novak Đoković još jednom je ispisao stranice istorije tenisa, s obzirom da je oborio rekord koji je do danas bio u vlasništvu Rodžera Federera. Naime, na današnji dan, Đoković je… »
Novak Đoković pokorio još jedan Federerov rekord

Novak Đoković pokorio još jedan Federerov rekord

Sport klub 07.04.2024
Nova nedelja i nova potvrda da se radi o najboljem teniseru svih vremena. Masters u Monte Karlu očekuje vas u direktnim prenosima ekskluzivno na kanalima Sport kluba, SBB mreži i EON platformi. Novak Đoković će i naredne sedmice biti na čelu ATP… »
Đoković: O Zimonjiću posle Monte Karla

Đoković: O Zimonjiću posle Monte Karla

Vesti online 07.04.2024
Nenad Zimonjić je u stručnom štabu Novaka Đokovića već dve nedelje, biće i tokom mastersa u Monte Karlu naredne sedmice, ali još nije odlučeno da li će zameniti Gorana Ivaniševića na funkciji glavnog trenera najboljeg tenisera svih vremena… »
Đoković: O Zimonjiću posle Monte Karla

Đoković: O Zimonjiću posle Monte Karla

Sport klub 07.04.2024
Nenad Zimonjić je u stručnom štabu Novaka Đokovića već dve nedelje, biće i tokom mastersa u Monte Karlu naredne nedelje, ali još nije odlučeno da li će zameniti Gorana Ivaniševića na funkciji glavnog trenera najboljeg tenisera svih vremena… »
Novak Đoković o izboru novog trenera: On mi je kao stariji brat, sviđa mi se kako razmišlja

Novak Đoković o izboru novog trenera: On mi je kao stariji brat, sviđa mi se kako razmišlja

Danas 07.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković u intervjuu za „L‘Ekip“ pred početak mastersa u Monte Karlu govorio je o rastanku sa trenerom Goranom Ivaniševićem posle petogodišnje saradnje. – Sumirao je on to dobro. Obojica smo osećali da smo dali sve toj… »

Vesti dana »