Povezane vesti

"Teško je!" Rafael Nadal skoro zaplakao - ne zna kada će uopšte moći ponovo da igra tenis!

"Teško je!" Rafael Nadal skoro zaplakao - ne zna kada će uopšte moći ponovo da igra tenis!

Večernje novosti 07.04.2024
RAFAEL Nadal je od početka godine odigrao samo jedan turnir i veliko je pitanje kada će se ponovo naći na terenu. FOTO: Tanjug/AP Španac je morao da odustane i od Monte Karla jer mu telo ne dozvoljava da igra. - Moje telo mi ne dopušta da igram… »
Nadal sve dalje od povratka, sada i Rolan Garos po znakom pitanja: Telo mi ne dopušta da igram, pokušavam sve, ali sam…

Nadal sve dalje od povratka, sada i Rolan Garos po znakom pitanja: Telo mi ne dopušta da igram, pokušavam sve, ali sam…

Danas 07.04.2024
Nekada najbolji teniser sveta Rafael Nadal otkazao je učešće na mastersu u Monte Karlu, a kako kaže više nije siguran kada bi mogao da se oporavi od povrede stomačnih mišića. Španac je pauzirao prethodne godine u želji da se potpuno zaleči kako… »
Nadal: Ništa ne isključujem

Nadal: Ništa ne isključujem

B92 07.04.2024
Španski teniser Rafael Nadal nedavno je otkazao učešće u Monte Karlu i tako prolongirao svoj povratak na teren od januara ove godine i turnira u Brizbejnu. Nekadašnji broj jedan se još uvek nije u potpunosti oporavio od povrede i nije poznato kada… »
Mučno je slušati Nadala! Rafa šokirao navijače, ovo je i više nego zabrinjavajuće - "Teško mi je, pokušavam svaki dan…

Mučno je slušati Nadala! Rafa šokirao navijače, ovo je i više nego zabrinjavajuće - "Teško mi je, pokušavam svaki dan…

Kurir 07.04.2024
Rafael Nadal doneo je odluku da se povuče sa turnira u Monte Karlu nekoliko dana pred start takmičenja. Objasnio je da još uvek nije spreman da se takmiči na najvišem nivou i da neće biti deo Mastersa. Njegov stric Toni se potom oglasio i smirio… »
Telo me ne sluša, teško mi je! Zabrinjavajuća izjava Nadala, da li će se uopšte vraćati na teren?

Telo me ne sluša, teško mi je! Zabrinjavajuća izjava Nadala, da li će se uopšte vraćati na teren?

Mondo 07.04.2024
Rafael Nadal još uvek nije spreman za povratak... Rafael Nadal još uvek nije spreman za povratak... Rafael Nadal doneo je odluku da se povuče sa turnira u Monte Karlu nekoliko dana pred start takmičenja. Objasnio je da još uvek nije spreman da se… »
Novak Đoković pesimista pred početak mastersa u Monte Karlu: Pokušavam da podignem formu, prioritet Olimpijske igre

Novak Đoković pesimista pred početak mastersa u Monte Karlu: Pokušavam da podignem formu, prioritet Olimpijske igre

Danas 06.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković nije optimista pred deo sezone koji će se igrati na šljaci, a koji je započeo na mastersu u Monte Karlu. Turnir u Kneževini osvajao je dva puta, a poslednji je bio pre gotovo decenije (2015. godine). – Uvek sam voleo… »

Vesti dana »