Povezane vesti

„Živim kao podstanar, kiriju plaćam 1.000 evra mesečno“: Sandra Afrika otkrila zašto još uvek nema svoju nekretninu

„Živim kao podstanar, kiriju plaćam 1.000 evra mesečno“: Sandra Afrika otkrila zašto još uvek nema svoju nekretninu

Nova 07.04.2024
O zaradi pevačice Sandre Afrike često se piše, kao i o pozamašnim bakšišima koje neretko dobija. Dosta se pisalo i o luksuznim nekretninama koje poseduje, a ona je sada otkrila da i dalje živi kao podstanar i da kiriju plaća 1.000 evra mesečno… »
"Jedan pevač je kupio stan od mog bakšiša..." Šok intervju Sandre Afrike, priznala i da je sabotiraju Nekome sam…

"Jedan pevač je kupio stan od mog bakšiša..." Šok intervju Sandre Afrike, priznala i da je sabotiraju Nekome sam…

Kurir 07.04.2024
Pevačica Sandra Afrika je progovorila o njenim boemskim problemima koje ima kada ode u kafanu, otkrila je da još uvek živi kao podstanar, pa se dotakla njenog albuma koji bi trebao da izađe uskoro. Da li si našla svog gospodina, vidim kako kitiš… »
"Živim kao podstanar, stan plaćam 1.000 evra": Pevačicu kritikuju što nema nekretninu na svoje ime, a ona priznaje: "Vodim…

"Živim kao podstanar, stan plaćam 1.000 evra": Pevačicu kritikuju što nema nekretninu na svoje ime, a ona priznaje: "Vodim…

Blic 07.04.2024
Pevačica Sandra Afrika priznala je da još uvek živi kao podstanar i da plaća stan 1.000 evra mesečno. Kako je pevačica istakla, ne voli preterano da priča o ciframa. - Ne pričam nikad o ciframa, ja sam skromna, ali to sam ja. Istina je da… »

Vesti dana »