Povezane vesti

Bivši rijaliti učesnik napadnut ispred noćnog kluba! Otkrio sve detalje, evo zvog čega je došlo do svađe

Bivši rijaliti učesnik napadnut ispred noćnog kluba! Otkrio sve detalje, evo zvog čega je došlo do svađe

Alo 07.04.2024
Marko Marković napadnut je ispred kluba. Maneken i bivši zadrugar, Marko Marković, napadnut je u Crnoj Gori. On se ubrzo po završetku nemilog događaja oglasio za medije. Printscreen - Nisam hteo o tome da pričam, ali kada se već saznalo. Vraćao… »
"Počeo je da preteruje i psuje, pa krenuo ka meni" Marko Marković se oglasio nakon napada, otkrio detalje frke

"Počeo je da preteruje i psuje, pa krenuo ka meni" Marko Marković se oglasio nakon napada, otkrio detalje frke

Telegraf 07.04.2024
"Sreća pa sam video da kreće na mene...", rekao je između ostalog Stanijin bivši dečko. Crnogorski maneken i bivši učesnik "Zadruge", Marko Marković, napadnut je u Crnoj Gori. Kako smo preneli, Marka su napali na ulici, a onda su shvatili da su ga… »
Stanijin bivši napadnut u Crnoj Gori: Šok detalji drame, sačekali ga na ulici

Stanijin bivši napadnut u Crnoj Gori: Šok detalji drame, sačekali ga na ulici

Telegraf 07.04.2024
Devojka koja se našla na licu mesta otkrila šta se dogodilo. Poznati crnogorski maneken, bivši zadrugar i nekadašnji dečko Stanije Dobrojević, Marko Marković, navodno je napadnut u Crnoj Gori. Kako prenosi Pink, sve se odvilo jako brzo, prvo su… »

Vesti dana »