Povezane vesti

"Zglob mi je napukao" Tea Tairović otkrila kako je povredila ruku i zašto je s gipsom pevala: Bilo je jako teško i bolno

"Zglob mi je napukao" Tea Tairović otkrila kako je povredila ruku i zašto je s gipsom pevala: Bilo je jako teško i bolno

Kurir 08.04.2024
Pevačica Tea Tairović zadobila je nedavno povredu ruke, ali to je nije sprečilo da održi koncert. Tea je pred spektakl završila u Hitnoj pomoći gde su joj lekari pružili pomoć, a sada je otkrila kako je tačno do povrede došlo. - Bio je gips… »
Legla da spava s polomljenom rukom! Tea Tairović o drami u porodičnom domu - u pola noći sama išla u Hitnu!

Legla da spava s polomljenom rukom! Tea Tairović o drami u porodičnom domu - u pola noći sama išla u Hitnu!

Mondo 08.04.2024
Pevačica Tea Tairović nedavno je nastupila s longetom. Pevačica Tea Tairović nedavno je nastupila s longetom Pevačica Tea Tairović nedavno je doživela nezgodu u porodičnom domu, zbog koje je provela noć u Hitnoj pomoći. Dan kasnije je s tala na… »
"Zglob mi je napukao": Tea Tairović otkrila kako je povredila ruku i zbog čega je odlučila da tako nastupa: "Bilo mi je…

"Zglob mi je napukao": Tea Tairović otkrila kako je povredila ruku i zbog čega je odlučila da tako nastupa: "Bilo mi je…

Blic 08.04.2024
Pevačica Tea Tairović zadobila je nedavno povredu ruke, ali to je nije sprečilo da održi koncert. Tea je pred spektakl završila u Hitnoj pomoći gde su joj lekari pružili pomoć, a sada je za "Blic" otkrila kako je tačno do povrede došlo. - Bio je… »

Vesti dana »