Povezane vesti

Ko preživi „pakao” između Zvezde i Partizana lako mu je da igra u Americi

Ko preživi „pakao” između Zvezde i Partizana lako mu je da igra u Americi

Politika 08.04.2024
Nekadašnji košarkaš Partizana Dante Egzum poneo je ulogu heroja u derbiju Teksasa, nakon što je njegovom trojkom uz zvuk sirene meč Dalas – Hjuston otišao u produžetak. Mavsi su kasnije slavili (147:136), a Australijanac je objasnio Amerikancima… »
Amerikanac nema dilemu: Džoker moj pik na Rolan Garosu

Amerikanac nema dilemu: Džoker moj pik na Rolan Garosu

Sportski žurnal 08.04.2024
Novak Đoković glavni favorit u Parizu, smatra Rik Mejsi. Čuveni mentor sestara Vilijams Rik Mejsi, znano je, uvek strastveno podržava teniski opus i životne odluke Novaka Đokovića. Tako i uoči sezone na šljaci, turnira u Monte Karlu i na Rolan… »
Eksum: Sjajni su NBA navijači, ali Srbija je drugi nivo

Eksum: Sjajni su NBA navijači, ali Srbija je drugi nivo

Sportski žurnal 08.04.2024
Košarkaš Dalasa uporedio atmosferu NBA sa onom iz večitog derbija. Košarkaš Dalasa Dante Eksum, poredeći atmosfere na utakmicama u Evropi i NBA ligi, rekao je da je bilo teško igrati za Partizan pred navijačima Crvene zvezde. Australijanca su na… »
"Džoker je moj pik da osvoji Rolan Garos"

"Džoker je moj pik da osvoji Rolan Garos"

B92 08.04.2024
Čuveni teniski trener Rik Mejsi favorizuje Novaka Đokovića da osvoji titulu na Rolan Garosu. Stručnjak koji je lansirao sestre Vilijams je poznat kao ljubitelj igre srpskog tenisera. "U zavisnosti od zdravlja, Džoker je moj pik da osvoji titulu na… »
Egzum: Srbija je „drukčija zverka“, gostovati u Pioniru…

Egzum: Srbija je „drukčija zverka“, gostovati u Pioniru…

Sport klub 08.04.2024
Dante Egzum pogodio je trojku za produžetak i znatno doprineo pobedi Dalasa nad Hjustonom, u derbiju Teksasa, u vreloj atmosferi. NAJPOPULARNIJE NA SPORT KLUBU Novakova 420. nedelja, ali „Siner uskoro postaje broj 1“ Neviđena bruka uživo: 50… »
“Đoković je moj pik za titulu na Rolan Garosu”

“Đoković je moj pik za titulu na Rolan Garosu”

Vesti online 08.04.2024
Rik Mejsi, jedan od najzaslužnijih za razvoj sestara Vilijams, veruje u Novaka Đokovića uoči sezone na šljaci. Mejsi je veliki poštovalac Đokovićeve igre, a i sada veruje u njega, uprkos ne baš sjajnom startu sezone. “U zavisnosti od zdravlja… »
Siner: Normalna sam osoba, a pritisak je dobar

Siner: Normalna sam osoba, a pritisak je dobar

Sport klub 08.04.2024
Drugi teniser sveta Janik Siner siguran je da može da bude odličan igrač i na šljaci. NAJPOPULARNIJE NA SPORT KLUBU Novakova 420. nedelja, ali „Siner uskoro postaje broj 1“ Neviđena bruka uživo: 50 sekundi i trofej za Galatu! (VIDEO) Kako je… »
„Đoković je moj pik za titulu na Rolan Garosu“

„Đoković je moj pik za titulu na Rolan Garosu“

Sport klub 08.04.2024
Rik Mejsi, jedan od najzaslužnijih za razvoj sestara Vilijams, veruje u Novaka Đokovića uoči sezone na šljaci. NAJPOPULARNIJE NA SPORT KLUBU Novakova 420. nedelja, ali „Siner uskoro postaje broj 1“ Neviđena bruka uživo: 50 sekundi i trofej za… »
Ko s kim do kraja: Analitika kaže – Siti osvaja titulu

Ko s kim do kraja: Analitika kaže – Siti osvaja titulu

Sport klub 08.04.2024
Posle remija Liverpula sa Mančester junajtedom, trka za titulom u Premijer ligi još je neizvesnija, samo bod razdvaja Arsenal, Liverpul i Mančester siti. NAJPOPULARNIJE NA SPORT KLUBU Novakova 420. nedelja, ali „Siner uskoro postaje broj 1“… »
Bublik u svom stilu: Evo tebi, ja ne mogu više (VIDEO)

Bublik u svom stilu: Evo tebi, ja ne mogu više (VIDEO)

Sport klub 08.04.2024
Aleksander Bublik ne podnosi šljaku, i to ne krije, ali sada mu je dozlogrdila rano i za njegove standarde. NAJPOPULARNIJE NA SPORT KLUBU Novakova 420. nedelja, ali „Siner uskoro postaje broj 1“ Neviđena bruka uživo: 50 sekundi i trofej za Galatu… »

Vesti dana »