Povezane vesti

"Bilo me je sramota šta će narod da kaže" Dragana Mirković priznala s koliko muškaraca je bila pre Tonija!

"Bilo me je sramota šta će narod da kaže" Dragana Mirković priznala s koliko muškaraca je bila pre Tonija!

Mondo 08.04.2024
Pevačica je u jednom intervjuu istakla da "ne može da laže da je imala desetoricu" Pevačica je u jednom intervjuu istakla da "ne može da laže da je imala desetoricu" Pevačica Dragana Mirković nedavno je saopštila da se razvodi od biznismena… »
„Bilo me je sramota šta će narod da kaže“: Dragana Mirković otkrila sa koliko muškaraca je bila pre Tonija – „Ne…

„Bilo me je sramota šta će narod da kaže“: Dragana Mirković otkrila sa koliko muškaraca je bila pre Tonija – „Ne…

Nova 08.04.2024
Dragana Mirković razvodi se od supruga Tonija Bijelića nakon 24 godine braka u kojem su dobili dvoje dece, Manuelu i Marka. Popularna pevačica jednom priliklom je otkrila da se plašila da njen suprug ne posumnja da je žena lakog morala, pa je… »
(Paparaco) u jeku razvoda: Dragana Mirković uslikana na ulici bez šminke, pevačica zabrinuto razgovarala telefonom - ovakvu…

(Paparaco) u jeku razvoda: Dragana Mirković uslikana na ulici bez šminke, pevačica zabrinuto razgovarala telefonom - ovakvu…

Blic 08.04.2024
Pevačica Dragana Mirković i Toni Bijelić su se razveli nakon 24 godine braka, a od tada skoro svakodnevno isplivavaju novi detalji njihovog odnosa. Dragana je ostala da živi sama u dvorcu u Beču, dok se njen suprug odselio sa velelepnog imanja i on… »
"Bilo me je sramota šta će narod reći": Dragana Mirković otkrila sa koliko muškaraca je bila pre Tonija: "Neću da lažem"

"Bilo me je sramota šta će narod reći": Dragana Mirković otkrila sa koliko muškaraca je bila pre Tonija: "Neću da lažem"

Blic 08.04.2024
Dragana Mirković otkrila je da se nakon 24 godine razvodi od supruga Tonija Bijelića sa kojim ima dvoje dece Manuelu i Marka. Dragana je jednom priliklom otkrila da se plašila da njen suprug ne posumnja da je žena lakog morala, i priznala sa koliko… »
"Ona nije zaslužila da bude prevarena": Pevačica progovorila o razvodu Dragane Mirković, pa otkrila da li je znala da Toni…

"Ona nije zaslužila da bude prevarena": Pevačica progovorila o razvodu Dragane Mirković, pa otkrila da li je znala da Toni…

Blic 08.04.2024
Vest da se Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode iznenadio je javnost, a sada se tim povodom oglasila i pevačica Zorica Marković. Zorica je otkrila da nije mogla da poveruje da su vesti o njihovom razvodu tačne, a kako kaže, Dragana ima punu njenu… »
Zorica Marković o razvodu Dragane i Tonija: Pa šta i da ima ljubavnicu?!

Zorica Marković o razvodu Dragane i Tonija: Pa šta i da ima ljubavnicu?!

Svet plus 08.04.2024
Pevačica Zorica Marković isprva je bila šokirana informacijom da se Dragana Mirković i Toni Bjelić razvode, a onda je videla saopštenje i na kraju krajeva smatra da nije ništa strašno to što on ima ljubavnicu... "Prvo nisam verovala, iskreno… »
Ovo je pravi razlog zbog kog su Manuela i Marko otišli od Dragane i Tonija: Deca pevačice opet žive sa njom u jeku razvoda…

Ovo je pravi razlog zbog kog su Manuela i Marko otišli od Dragane i Tonija: Deca pevačice opet žive sa njom u jeku razvoda…

Blic 08.04.2024
Poznata pevačica Dragana Mirković i njen muž, biznismen Toni Bijelić, razvode se posle 24 godine braka. Njihova deca, sin Marko i ćerka Manuela, ostala su sa pevačicom u Austriji, dok se Markov potez da otprati oca sa društvenih mreža naširoko… »

Vesti dana »