Povezane vesti

"Harala sam magistralom, tu sam i završila": Pevačica od jedne pesme zaradila tri kuće, a sad i u penziji nastupa: "Teraju…

"Harala sam magistralom, tu sam i završila": Pevačica od jedne pesme zaradila tri kuće, a sad i u penziji nastupa: "Teraju…

Blic 08.04.2024
Pevačica Snežana Jovanović Šikica koja se proslavila pesmom "Ala bi se šikicala" i od koje je, kako je svojevremeno ispričala sagradila tri kuće, otkrila je da radi i redovno nastupa iako je u penziji. - Ako si talentovan za tako nešto tu nema… »
"Radila na ibarskoj, tu sam i završila" Šikica otišla u penziju, unuke je teraju da se snima za Tiktok!

"Radila na ibarskoj, tu sam i završila" Šikica otišla u penziju, unuke je teraju da se snima za Tiktok!

Mondo 08.04.2024
Pevačica Snežana Jovanović Šikica je ranije otkrila da je od pesme koja ju je proslavila mogla da kupi tri kuće! Pevačica Snežana Jovanović Šikica je ranije otkrila da je od pesme koja ju je proslavila mogla da kupi tri kuće! PevačicaSnežana… »
"Harala sam ibarskom magistralom, tu sam i završila" Šikica otišla u penziju i priznala: Teraju me da snimam za Tiktok

"Harala sam ibarskom magistralom, tu sam i završila" Šikica otišla u penziju i priznala: Teraju me da snimam za Tiktok

Kurir 08.04.2024
Nastupi pevačice Snežane Jovanović Šikice sinonim su za dobro raspoloženje i lumpovanje do zore, a njene šaljive, ali i one ljubavne numere često goste na nekom veselju „primoraju“ da razbiju čašu o sto. Pevačica koja se proslavila mega… »

Vesti dana »