Povezane vesti

(Video) Go stomak, kožne: Pantalone... Dara Bubamara zapalila vrelim stajlingom, van sebe od sreće: "Još sam pod utiskom"

(Video) Go stomak, kožne: Pantalone... Dara Bubamara zapalila vrelim stajlingom, van sebe od sreće: "Još sam pod utiskom"

Blic 08.04.2024
Aleksandra Prijović prethodnog vikenda održala je tri koncerta u Novom Sadu, a sinoć je gošća bila Dara Bubamara. Aleksandra i Dara ukrstile su glasove u prepunom "Spensu", a sada se folkerka oglasila i otkrila da je još uvek pod utiscima. - Dragi… »
Prija odrasla uz njene pesme, a sada rame uz rame pevaju zajedno! Dara Bubamara došla utegnuta i zapalila scenu!

Prija odrasla uz njene pesme, a sada rame uz rame pevaju zajedno! Dara Bubamara došla utegnuta i zapalila scenu!

Kurir 08.04.2024
Aleksandra Prijović rasprodala je tri koncerta u Novom Sadu, a sinoć je pevačica ponovo napravila nezaboravni spektakl u "Spensu", dok joj je gost bila koleginica Dara Bubamara. "Daro, hoću da ti kažem da te volim i hvala ti što si večeras tu… »
"Hoću da ti kažem da te volim": Aleksandra Prijović se emotivnim rečima obratila koleginici: "Odrasla sam uz tvoje pesme"

"Hoću da ti kažem da te volim": Aleksandra Prijović se emotivnim rečima obratila koleginici: "Odrasla sam uz tvoje pesme"

Blic 08.04.2024
Aleksandra Prijović rasprodala je tri koncerta u Novom Sadu, a sinoć je pevačica ponovo napravila nezaboravni spektakl u "Spensu". Na trećem po redu koncertu u Novom Sadu, Aleksandri je gošća bila Dara Bubamara, a one su zajedno izvele pesmu "Ja… »

Vesti dana »