Povezane vesti

Povodom svetskog dana zdravlja akcija u „promenadi” Građani strpljivo sačekali da se pregledaju

Povodom svetskog dana zdravlja akcija u „promenadi” Građani strpljivo sačekali da se pregledaju

Dnevnik 08.04.2024
Na Svetski dan zdravlja, danas je organizovana akcija preventivnih pregleda, a na kojoj su građani imali priliku da izmere nivo šećera u krvi, urade EKG, kao i da izmere indeks telesne mase. Akciji se pridružila i služba stomatologije, pa su tako svi… »
Moje zdravlje, moje pravo – preventivni pregledi u Sremskoj Mitrovici

Moje zdravlje, moje pravo – preventivni pregledi u Sremskoj Mitrovici

RTV 08.04.2024
SREMSKA MITROVICA - Povodom Svetskog dana zdravlja koji se obeležava 7. aprila Pod sloganom "Moje zdravlje, moje pravo" u Sremskoj Mitrovici organizovani su besplatni preventivni pregledi. Mitrovčani su imali priliku da se posavetuju sa nutricionistom o… »
Svetski dan zdravlja: Skoro 400 osuđenika KPZ Mitrovica obavilo preventivne preglede

Svetski dan zdravlja: Skoro 400 osuđenika KPZ Mitrovica obavilo preventivne preglede

RTV 08.04.2024
SREMSKA MITROVICA - Povodom Svetskog dana zdravlja, skoro 400 osuđenika Kazneno-popravnog zavoda u Sremskoj Mitrovici obavilo je preventivne zdravstvene preglede u zavodu, čime se Uprava za izvršenje krivičnih sankcija priključila međunarodnoj… »
Kpz sremska Mitrovića: Osuđenici obavili zdravstvene preglede povodom Svetskog dana zdravlja

Kpz sremska Mitrovića: Osuđenici obavili zdravstvene preglede povodom Svetskog dana zdravlja

Kurir 08.04.2024
Skoro 400 osuđenika Kazneno-popravnog zavoda u Sremskoj Mitrovici obavilo je, povodom 7. aprila - Svetskog dana zdravlja, preventivne zdravstvene preglede u zavodu čime se Uprava za izvršenje krivičnih sankcija priključila međunarodnoj akciji… »
Obeležen Svetski dan zdravlja preventivnim pregledima za osuđenike u kpz Sremska Mitrovica

Obeležen Svetski dan zdravlja preventivnim pregledima za osuđenike u kpz Sremska Mitrovica

Telegraf 08.04.2024
Osuđenici su se javili na kontrolne preglede kod zavodskih lekara radi merenja šećera u krvi, provere krvnog pritiska, određivanja tumor markera prostate i obavljanja kardiološkog pregleda srca EKG aparatom. Skoro 400 osuđenika Kazneno-popravnog… »

Vesti dana »