Povezane vesti

Bila sam ljubavnica! Naša pevačica znala da je oženjen: Nisam budala, bila je to burna veza

Bila sam ljubavnica! Naša pevačica znala da je oženjen: Nisam budala, bila je to burna veza

Mondo 08.04.2024
Višnja Petrović jednom prilikom priznala je da je bila u vezi s oženjenim muškarcem. Višnja Petrović jednom prilikom priznala je da je bila u vezi s oženjenim muškarcem. Višnju Petrović domaća publika prvo je zapazila 2007. godine u popularnoj… »
"Bila sam sa oženjenim, znala sam da ima ženu" Višnja Petrović šokirala priznanjem: Volim sve da probam...

"Bila sam sa oženjenim, znala sam da ima ženu" Višnja Petrović šokirala priznanjem: Volim sve da probam...

Kurir 08.04.2024
Višnja Petrović je jednom prilikom šokirala javnost priznanjem da je bila u vezi sa oženjenim muškarcem i da joj nije smetalo to što je bila ljubavnica u tom odnosu. - Bila sam u vezi sa oženjenim muškarcem. Znala sam da ima ženu, nisam ja… »
"Bila sam sa oženjenim, znala sam da ima ženu, nisam ja budala": Pevačica priznala da je bila ljubavnica: "Svi morališu, ja…

"Bila sam sa oženjenim, znala sam da ima ženu, nisam ja budala": Pevačica priznala da je bila ljubavnica: "Svi morališu, ja…

Blic 08.04.2024
Pevačica Višnja Petrović je jednom prilikom šokirala javnost priznanjem da je bila u vezi sa oženjenim muškarcem i da joj nije smetalo to što je bila ljubavnica u tom odnosu. - Bila sam u vezi sa oženjenim muškarcem. Znala sam da ima ženu, nisam… »

Vesti dana »