Povezane vesti
Dvojica igrača Zvezde završili u Slagalici, jedan od njih je bio "japanska erotska umetnost"
Telegraf 08.04.2024
Plavi takmičar nije znao ko je Adam Hanga. Pitanja o spotu uvek su zagarantovana kada je u pitanju kultni srpski kviz "Slagalica", te ista uglavnom možemo da vidimo u igri "Ko zna zna." Međutim, neretko se dešava da se tema sporta pojavi i u ostalima… »
Kakva je veza Adama Hange i japanske erotske umetnosti: Neverovatna scena u Slagalici koja će vas do suza nasmejati VIDEO
Nova 08.04.2024
Čuveni kviz Slagalica je najdugovečniji televizijski kviz na ovim prostorima, a poslednja epizoda u okviru 173. ciklusa donela je jednu neobičnu scenu. U igri „Spojnice“ takmičari su morali da povežu značenje sa rečima koja se završavaju na „nga“. Tako… »
Vesti dana »
Ubio je tri učenika, nastavnicu, pa sebe: Novi detalji pucnjave u turskoj školi - đak osmog razreda pucao iz očevog oružja (video)
Večernje novosti pre 17 minutajoš 30 povezanih
SAD spremaju kopnenu operaciju ako propadne primirje sa Iranom
Politika pre 11 minutajoš 30 povezanih
"Predsedniče, sutra u 12.10 biću na N1": Sandro Goci odgovorio Aleksandru Vučiću
Nova pre 1 satjoš 24 povezane




