Povezane vesti

Seka Aleksić potvrdila da se RASTALA zbog preljube: Žena zna kad je prevarena…

Seka Aleksić potvrdila da se RASTALA zbog preljube: Žena zna kad je prevarena…

Svet & Skandal 08.04.2024
Seka Aleksić o prevari jednog bivšeg partnera Seka Aleksić danas uživa u srećnom braku sa Veljkom Piljikićem sa kojim ima dva sina. Ipak jednom prilikom Seka Aleksić o prevari je govorila otvroeno i to od strane jednog njenog bivšeg partnera. O… »
Otkrila sam da me vara! Seka Aleksić ispričala kako je saznala: Videla sam crno na belo!

Otkrila sam da me vara! Seka Aleksić ispričala kako je saznala: Videla sam crno na belo!

Mondo 08.04.2024
Seka Aleksić ispričala je kako je bivšeg partnera uhvatila u prevari. Seka Aleksić ispričala je kako je bivšeg partnera uhvatila u prevari. Pevačica Svetlana Seka Aleksić pre nekoliko meseci je bila na meti glasina da ju je suprug Veljko… »
"Uhvatila sam ga u prevari": Seka Aleksić otkrila kako je saznala za preljubu: "Osetila sam da je drugačiji i kopala sam dok…

"Uhvatila sam ga u prevari": Seka Aleksić otkrila kako je saznala za preljubu: "Osetila sam da je drugačiji i kopala sam dok…

Blic 08.04.2024
Seka Aleksić danas uživa u srećnom braku sa Veljkom Piljikićem sa kojim ima dva sina, a svojevremeno je ispričala da je bila prevarena od strane jednog partnera. Seka Aleksić je jednom prilikom govorila o svojoj prošlosti i otkrila da je jednog… »
"Uhvatila sam ga u prevari!" Seka Aleksić otkrila kako je saznala za preljubu: Osetila sam da je drugačiji...

"Uhvatila sam ga u prevari!" Seka Aleksić otkrila kako je saznala za preljubu: Osetila sam da je drugačiji...

Kurir 08.04.2024
Seka Aleksić danas uživa u srećnom braku sa Veljkom Piljikićem sa kojim ima dva sina, a svojevremeno je ispričala da je bila prevarena od strane jednog partnera. Seka Aleksić je jednom prilikom govorila o svojoj prošlosti i otkrila da je jednog… »

Vesti dana »